Lublin
Kabaret PKS w niedzielę wystąpi na festynie charytatywnym w Niedrzwicy Kościelnej

 
W niedzielę, 27 maja Kabaret PKS wystąpi około godz. 18 na festynie charytatywnym w Niedrzwicy Kościelnej. Skecze kabaretu opowiadają różne historie z życia człowieka, zaczynając od jego powstania w skeczu pt. "Raj", następnie podróż przez poszczególne etapy jego życia.

Charytatywny Piknik Rodzinny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień odbędzie się w niedzielę w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej.

Reklama
O godz. 15 festyn rozpocznie się od startu do biegu rodzinnego od Szkoły Podstawowej w Sobieszczanach do mety przy Szkole Podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej. Ale zapisy zaczną się od godz. 14.30. Organizatorzy zapraszają także rolkarzy i rowerzystów.
 
- A o godz. 15.30 zacznie się piknik przy szkole w Niedrzwicy Kościelnej - zaprasza Iwona Bielak, współorganizatorka tej imprezy rodzinnej. - Będzie loteria fantowa i aukcja charytatywna, kawiarenka, dla dzieci dmuchańce oraz dla wszystkich ognisko i wiele innych atrakcji.

    Od godz.16.30 zaczną się występy uczniów
ze szkoły podstawowe w Niedrzwicy, a także gości z Ukrainy i Młodzieżowej Orkiestry Dętej.

A gwiazdą wieczoru, około godz. 18 będzie Kabaret PKS z programem pt. "Będą z tego śmichy". Jednym ze skeczy jest parodia
współczesnych programów randkowych opowiadająca o spotkaniu dwóch osób, potencjalnej pary, która poznaje się przez Internet – w skeczu pt. "Randka". 

- Kolejny skecz przedstawia 
wizytę u lekarza
– 
opisuje repertuar Paweł Kozieł, założyciel zespołu. - A skecz pt. "Kościotrupy" to
humorystyczna opowieść o życiu po śmieci, aż po "Sąd Ostateczny" opowiadający o przejściu dusz ludzkich do bram niebios lub bram piekielnych, gdzie wywnioskować można, iż znane przysłowie "Nie taki diabeł straszny, jak go malują" ma w sobie wiele prawdy.
 
W programie Kabaretu PKS nie brakuje także skeczy nietypowych oraz zabawnych parodii znanych piosenek.
         
(ac)

 
stat4u PortalPOLSKA.pl