Włodawa
Już niedługo Dzień Kobiet we włodawskiej Strefie Kobiet

 
Hej, panowie! Kwiatek dla Ewy to już przestarzały zwyczaj. Teraz narzeczoną, żonę, dorastającą córkę lub miłą przyjaciółkę łatwiej zaskoczyć karnetem do Strefy Kobiet do gabinetu masażu, gabinetu kosmetycznego, aqua aerobic i oczywiście fitness.
 
Z okazji Dnia Kobiet fitness club we Włodawie przy ul. Wojska Polskiego przygotował specjalną ofertę dla pań w każdym wieku.

Reklama
Już kilkadziesiąt pań regularnie uprawia ćwiczenia modelujące sylwetkę i relaksujące we włodawskiej Strefie Kobiet. Indywidualnie dobierane ćwiczenia i zajęcia ruchowe pozwalają osiągnąć uczestniczkom wytyczony cel – obniżenie wagi, kształtowanie sylwetki, a także rehabilitację po urazach.

- Wśród propozycji fitness są zajęcia grupowe i treningi personalne – zaprasza do udziału w zajęciach Anna Martyniuk z Fitness Club Strefa Kobiet. – Nie tylko modelowanie sylwetki, poprawa ogólnej kondycji i ćwiczenia relaksujące, antystresowe, ale także poprawa wyników sportowych jest zapewniona, dzięki indywidualnym planom treningowym.
 
A z okazji Dnia Kobiet fitness club ogłosił dodatkowe usługi w promocji do manicure hybrydowego - wybrane zdobienia na dwóch paznokciach gratis. - Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się wśród naszych klientek stemple, efekt syrenki i tzw. mirror efekt - wylicza Anna Martyniuk i podpowiada panom zatroskanym koniecznością uhonorowania kolejnego 8 Marca: - Zamiast szukać pomysłów na Dzień Kobiet, a mogą być te pomysły ryzykowne, lepiej zamówić wybrance serca termin wizyty w Strefie Kobiet. To więcej niż kwiatek i czekoladki, których zresztą panie unikają, w obawie przed nadmiarem słodkich kalorii.
   

Klub proponuje również 55-minutowe zajęcia w basenie wodnym. A gdy czas na imprezę czy ważne spotkania, warto skorzystać z porad kosmetyczki.
 
Więcej:  www.StrefaKobiet-Wlodawa.pl
 
Kontakt: nr telefonu 667 027 307,  e-mail: strefakobiet[@]op.pl , ul. Wojska Polskiego 1 we Włodawie.
 
Publikacja promocyjna staraniem agencji usługi bezpłatnego dostarczania
zakupów do domów klientów we Włodawie  www.WDomowychCenach.pl
 
Joanna Szubstarska

 
stat4u PortalPOLSKA.pl