Wiele miast (351)

Jesienny ogród – konkurs Pracowni Bajeczne Drewno

Złota polska jesień zachwyca feerią barw. Mienią się rdzawymi i żółtymi barwami ogrodowe krzewy, drzewa i powoje. Sezon letni kończy się, ale zainteresowanie kupujących meble i inne obiekty ogrodowe się nie zmniejsza. Jesień to też dobry czas dla przydomowych ogrodów.
 
Pracownia Bajeczne Drewno ogłasza konkurs na zdjęcia pt. „Jesienny ogród”. Można je wykonywać zwykłym telefonem komórkowym, a nagrodą jest publikacja zdjęć i kilku zdań o właścicielach ogrodu w Portalu Polskim.

Reklama
Bajkowe domki dla dzieci, piaskownice, gołębniki, huśtawki, stoły, ławy i ławki ogrodowe, stylowe budy dla psów, imitacje studni ogrodowych – to wyroby tworzone w zakładzie Sebastiana Szczurowskiego w Janowie, w niewielkiej miejscowości niedaleko Zakroczymia w województwie mazowieckim.  - Większość moich wyrobów trafia do miłośników ogrodów, którzy mają swoje działki i lubią dekorować swój ogród, co bardzo mnie cieszy – mówi Sebastian Szczurowski, właściciel zakładu Bajeczne Drewno.  – W mijającym sezonie kilkadziesiąt różnych mebli i urządzeń ogrodowych zostało zakupionych do ogrodów w całym kraju, w wielu regionach.

Sebastian Szczurowski zaprasza do fotografowania ogrodów i przysyłania zdjęć na adres e-mail: Bajeczne_Drewno(at)wp.pl
 
Najlepsze zdjęcia zostaną opublikowane w Portalu Polskim, wraz z kilkoma zdaniami na temat właścicieli ogrodu.  – Takie zdjęcia, zwłaszcza jesienne, różnokolorowe cieszą oko, podzielmy się tym pięknem przyrody z czytelnikami Portalu Polskiego – zachęca.    
   

Zdjęcia nie muszą przedstawiać wyrobów zakładu Bajeczne Drewno, każdy ogród można zaprezentować szerszej publiczności. Także za granicą, w różnych krajach. Tym bardziej, że zakład otrzymuje zlecenia także z zagranicy i dla zagranicznych ogrodów także wykonuje zamówione meble. W Niemczech niezmienną popularnością cieszą się drewniane modele zwierzątek mniejszych i większych, często towarzyszących krasnalom, już wcześniej zakupionym w Polsce.
 
 
 
Nieraz te wyroby zakładu Bajeczne Drewno mają przeznaczenie także użytkowe, bo szczególnie licznie zamawiane są atrapy bajkowych studni, w celu zasłonięcia starych, zaniedbanych, brzydkich betonowych studni, szpecących wypieszczone ogródki. Także ślepe ściany, jakieś inne betonowe brzydoty są przykrywane zręcznie wykonanymi elementami Bajecznego Drewna. - Staram się codziennie wymyślać coś nowego, by zaskakiwać swoich klientów – zaprasza do zgłaszania zleceń Sebastian Szczurowski.
 
 
A na sezon zimowy Bajeczne Drewno przygotowuje hit z przeznaczeniem na świąteczny prezent dla dzieci, pod choinkę, chociaż do usytuowania w ogrodzie – bajkowy domek zabawowy dla dzieci. Szczególnie babcie i dziadkowie dopytują się o takie drewniane domki dla swoich wnucząt, często do umieszczenia na drzewie, z drabinką i zabezpieczeniami zapewniającymi bezpieczne wchodzenie, wychodzenie i przebywanie w konstrukcji zawieszonej na niezbyt dużej wysokości.
 
Dla dzieci taki bajkowy domek w ogrodzie to wymarzone miejsce świetnej, a przy tym bezpiecznej zabawy i wspomnienia szczęśliwego, „bajkowego” dzieciństwa na całe życie. Ze wspomnieniem babci czy dziadka, fundatorów takiego bajkowego domku.
 
(ac)    
 
Publikacja promocyjna, e-mail: Bajeczne_Drewno(at)wp.pl


 
stat4u PortalPOLSKA.pl