Wiele miast (351)

Jak zaplanować piękny ogród?

 
Mamy pełnię zimy, ale warto już planować wakacje i miłe chwile spędzane w przydomowych ogrodach. Altany ogrodowe, domki letniskowe, zadaszenia, tarasy, stoły
i krzesła, ławy ogrodowe i donice oraz inne drewniane akcesoria oferuje znany producent, Usługowy Zakład Stolarski "Stolbar" w Krzemienicy w powiecie łańcuckim
na Podkarpaciu, działający już od roku 2000.

Reklama
Przez te lata, od początku działalności firmy, co roku „Stolbar” zyskuje coraz większe zaufanie użytkowników altanek, mebli ogrodowych i innych akcesoriów ogrodowych drewnianych.
 
- Meble ogrodowe drewniane naszej firmy wykonane są z wyselekcjonowanego drewna olchowego – podkreślają specjaliści Stolbar.com.pl. - Altanki, tarasy, donice, ławki ogrodowe, jak i stoły ogrodowe są robione z najlepiej na to przygotowanego drewna.
 
Proces produkcji rozpoczyna długotrwałe suszenie na wolnym powietrzu. To czasochłonny okres, gdyż suszenie drewna wymaga starannie dobranych parametrów temperatury, nasłonecznienia, wilgotności, aby drewno przygotować do zastosowania w końcowych wyrobach, przeznaczonych do wieloletniego użytkowania w warunkach atmosferycznych w naszej strefie klimatycznej, a wszyscy wiemy, jakie to wyzwanie. Upalne lata, deszcze trwające nieraz przez wiele tygodni, szron, śnieg, roztopy, zimą mrozy – wszystkie te warianty są testem dla altan i mebli ogrodowych.
 
Dobrze, starannie przygotowane elementy zapewniają znacznie większą odporność na czynniki zewnętrzne. Optymalny stopień wilgotności drewna uzyskuje się podczas suszenia w suszarni, tak aby produkty jak najlepiej znosiły warunki atmosferyczne. Zestawy ogrodowe są bardziej niż inne meble narażone na wilgoć, zimno, a także wiatr i słońce.
 
- Meble malowane są dwukrotnie natryskowo lakierobejcami firmy Sigma Coatings – mówią o szczegółach specjaliści „Stolbar”. - Farba ta znakomicie chroni drewno przed czynnikami atmosferycznymi przez co często wykorzystywana jest przez producentów stolarki zewnętrznej. W efekcie uzyskujemy piękno i doskonałą jakość naszych produktów.
 
Na stronie internetowej Usługowego Zakładu Stolarskiego "Stolbar" eksponowane są szczegółowe zalecenia dotyczące konserwacji mebli ogrodowych i innych drewnianych akcesoriów ogrodowych i liczne porady dla posiadaczy przydomowych ogrodów – w blogu https://stolbar.com.pl/blog/ zawierającym wiele dobrze opracowanych artykułów.

Materiał zewnętrzny.
stat4u PortalPOLSKA.pl