Wiele miast (380)

Jak spędzić ostatnie dni wakacji?

Wrzesień to ostatni miesiąc wakacji, kiedy możemy udać się na wymarzony urlop. Spora część osób ma go już jednak za sobą, a końcówkę lata spędzi w mieście. Jak zatem zaplanować czas wolny i wykorzystać ostatnie promienie słońca?

Reklama
Na sportowo

Wakacje spędzone w mieście nie muszą być nudne. W wielu miejscowościach dostępne są  aquaparki, w których możemy się zrelaksować, a także cieszące się coraz większą popularnością parki linowe i wakeparki – to z kolei idealne rozwiązanie dla osób lubiących sporty ekstremalne, gdzie można spróbować swoich sił w takich dyscyplinach jak fly – oraz wakeboarding. Zawsze pozostaje również alternatywa w postaci biegania, tenisa, siatkówki czy piłki nożnej, które nie tylko poprawiają nastrój, ale i naszą kondycję oraz sylwetkę.

Wypad za miasto

To opcja dla wszystkich, którzy mają dość wielkomiejskiego zgiełku i wolą pobyć na łonie natury. Piknik za miastem lub weekendowy wypad pod namiot to forma spędzenia wolnego czasu, do której powraca coraz większa liczba osób. Tym bardziej, że campingi i pola namiotowe są obecnie nowoczesne i posiadają udogodnienia, chociażby w postaci sieci bezprzewodowej. Ostatnie chwile lata to również dobry moment na wycieczki rowerowe zanim będziemy zmuszeni zrezygnować na jakiś czas z tej formy rekreacji i aktywności fizycznej.

Kwestie finansowe

Tego typu formy spędzenia wolnego czasu zazwyczaj nie wiążą się z dużymi kosztami, oczywiście jeżeli mamy wszystko, czego potrzebujemy. Jeśli natomiast nasz budżet nie przewiduje funduszy na kolejne, nieplanowane wydatki, robiąc zakupy w sieci możemy skorzystać np. z płatności odroczonej FerBuy i zapłacić w późniejszym terminie, w tym przypadku w ciągu 14 dni lub po prostu w ratach. Tym samym nie musimy przejmować się brakiem pieniędzy oraz odmawiać sobie przyjemności.
stat4u PortalPOLSKA.pl