Wiele miast (20)

Instal Project - monitoring i systemy przeciwwłamaniowe

 
Instal Poject to lider w branży instalowania systemów przeciwwłamaniowych.

Szczególnie specjalizuje się w projektowaniu, montażu,
a następnie serwisowaniu monitoringu przemysłowego
CCTV w Toruniu, Bydgoszczy i w całym województwie kujawsko-pomorskim.

Reklama
Założycielem firmy jest Paweł Kowalski, którego specjalistyczna wiedza i doświadczenie zapewniają usługi na najwyższym poziomie.
 
Instal Project od 2009 roku dba o bezpieczeństwo rodzin i mienia. Dzięki profesjonalnemu zapleczu technicznemu oraz najwyższej jakości nowoczesnym urządzeniom instalowanym
po stronie klienta zapewnia kompleksowe przygotowanie obiektów użyteczności publicznej, terenów przemysłowych, powierzchni biurowych i obiektów prywatnych do pełnego zabezpieczenia przed włamaniami i pożarem. - Specjalizujemy się w montażu telewizyjnego systemu dozorowego, czyli monitoringu opartego na kamerach IP łączących się z rejestratorem
wyjaśnia Paweł Kowalski. - Ponadto firma świadczy szereg usług dodatkowych, jak instalacja systemów alarmowych, domofonów oraz wideodomofonów.
 
Głównym celem w działalności firmy jest stworzenie poczucia bezpieczeństwa swoim klientom poprzez solidną, profesjonalną i dyskretną obsługę.
 
Telewizja przemysłowa CCTV
 
Instal Project prowadzi działalność w zakresie projektowania, montażu i konserwacji systemów telewizji przemysłowej - monitoring Toruń.
 
 
Alarmy
 
Bezpieczeństwo to jedna z najważniejszych potrzeb człowieka. Żyjemy w dobie coraz większej brutalizacji społeczeństwa, codziennie bombardowani jesteśmy doniesieniami o kradzieżach i napadach rabunkowych. Systemy Instal Project chronią przed tego rodzaju przykrymi niespodziankami.
 
 
Kamery IP
 
W ofercie Instal Project jest szeroki wachlarz modeli kamer IP zarówno do nadzorowania przestrzeni przemysłowej jak i monitoringu terenów prywatnych i mieszkań.
 
Instal Project ma wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, montażu i serwisowaniu wszelkiego rodzaju systemów alarmowych i monitoringu.
 
 
Kompleksowa obsługa
 
Projektowanie, montaż, instalacja oraz pełny serwis wszystkich produktów z oferty na terenie Torunia, Bydgoszczy i województwa kujawsko-pomorskiego.
 
Z pomocą przychodzi bowiem firma InstalProject specjalizująca się w projektowaniu, zakładaniu, a także serwisowaniu systemów przeciwwłamaniowych oraz monitoringu przemysłowego CCTV na terenie Bydgoszczy.
 
Więcej informacji na stronie https://www.instalproject.pl/bydgoszcz/

Pubkikacja promocyjna.
stat4u PortalPOLSKA.pl