Wiele miast (351)

Ile trwa budowa domu?

 
Espiro Property rozszerzona o marki Domo.com.pl i Fancy Design jest dynamicznie rozwijającą się spółką, której początki sięgają 1978 roku.

Działalność skupia się na kompleksowej budowie domów jedno i wielorodzinnych na zlecenie klientów indywidualnych. Pełny proces obsługi inwestycji jest możliwy dzięki współpracy z Fancy Design oraz serwisowi DOMO.

Reklama
Obszar działalności Espiro Property stanowi część realizacyjna, czyli kompleksowa budowa domu do stanu surowego bądź deweloperskiego, na terenie całego kraju. Budowa domu do stanu surowego otwartego obejmuje wymurowanie ścian, instalację kominów, wylanie schodów wewnętrznych i wykonanie więźby dachowej wraz z pokryciem. Stan surowy zamknięty jest rozszerzony o montaż okien i drzwi zewnętrznych. Prace w zakresie stanu deweloperskiego to rozprowadzenie instalacji elektrycznych, wod-kan i C.O., wykonanie tynków wewnętrznych, wylanie posadzek, ocieplenie poddasza i prace elewacyjne.

   
Na podstawie dokumentacji projektowej kosztorysanci Espiro Property przygotowują niezobowiązującą i bezpłatną ofertę zawierającą wszystkie składowe elementy budowy, która jest podstawą do rozpoczęcia współpracy. Każdy etap prac podlega indywidualnym ustaleniom wraz z pomocą doradców, którzy chętnie wspierają proces wyboru na podstawie potrzeb inwestora.
 
- Działając od 40 lat wciąż poszerzamy i dostosowujemy do potrzeb rynku zakres oferowanych usług równocześnie ciesząc się zaufaniem kolejnych klientów – podkreślają
specjaliści Espiro Property.  - Wynikiem naszej pracy są realizacje na terenie całego kraju. Oferujemy kompleksową obsługę, począwszy od pomocy w wyborze projektu poprzez adaptację i przeprowadzenie spraw formalnych związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę, po projekt i realizację wnętrz i ogrodów.  
 
Specjaliści Espiro Property przejmują wszystkie obowiązki związane z procesem budowy domu, ograniczając zaangażowanie inwestorów jedynie do wykonywania odbiorów poszczególnych etapów prac. Po dostarczeniu pełnego projektu architektury i konstrukcji są gotowi wykonać szczegółową wycenę realizacji budynku. Każdą ofertę przygotują na podstawie indywidualnych preferencji inwestora, przekazanych w trakcie spotkania, bądź mailowo i telefonicznie. Przedstawiony kosztorys jest bezpłatny i całkowicie niezobowiązujący.  
 
Opiekun klienta, w trakcie spotkania, po wstępnym przeanalizowaniu projektu może zaproponować odpowiednie rozwiązania materiałowe i technologiczne dla danej realizacji. - Naszym celem jest, aby planowany dom całkowicie spełniał wymagania inwestora, więc chętnie wskażemy wady i zalety poszczególnych możliwości – zapewniają, zachęcając do zlecania realizacji budów.  
 
W krótkim czasie przygotowują kompleksową ofertę, obejmującą koszt realizacji poszczególnych etapów, która zawiera:  
 
- materiały
 
- robociznę
 
- transport
 
- sprzęt
 
- nadzór kierownika budowy
 
- zaplecze socjalne dla pracowników
 
- inne na podstawie indywidualnych ustaleń z inwestorem.  
 
Zdejmują z inwestora ciężar i obowiązek ciągłego nadzoru nad prowadzonymi robotami budowlanymi, dzięki czemu inwestor może skupić się na przyjemniejszej części budowy - planowaniu wykończenia wnętrza i doboru elementów ozdobnych.  
 
Doceniając, jak ważną rolę pełnią zespoły wykonujące prace budowlane zapewniają wyłącznie kompetentne, podlegające systematycznym szkoleniom i sprawdzone ekipy budowlane, będące pod stałym nadzorem specjalistów Espiro Property. Stawiając na jakość i bezpieczeństwo korzystają wyłącznie z najlepszych materiałów i sprawdzonych technologii. Dzięki odpowiedniej organizacji i dbałości o szczegóły, grono zadowolonych klientów poszerza się z każdą kolejną realizacją.  
 
Więcej: EspiroInvestment.pl
 
stat4u PortalPOLSKA.pl