Wiele miast (351)

Idealny czujnik dymu

Wybuch pożaru zawsze jest sporym zaskoczeniem. Może się zdarzyć, że informacja o nim dobiegnie do nas zbyt późno. Do tego często dochodzi strach oraz panika, która skutecznie rujnuje zaplanowane działania. W efekcie tego cała akcja gaśnicza przebiega ze sporymi utrudnieniami, ponieważ ludzi paraliżuje niemoc. Jest jednak sposób na to, aby o ewentualnym pożarze dowiedzieć się dużo wcześniej.

Chcesz zapewnić sobie bezpieczeństwo oraz dodatkowy czas na przeprowadzenie ewentualnej ewakuacji? Mamy rozwiązanie!

Reklama
Co powiesz na system sygnalizacji?

Czujka dymu to urządzenie wykrywające dym, który pojawia się już na samym początku pożaru! Szybka reakcja pozwoli uniknąć znacznych strat w majątku i sprawi, że pożar nie zdąży się rozprzestrzenić. Do wyboru mamy dwa rodzaje czujników – jonizacyjny oraz optyczny. Ten pierwszy składa się z dwóch komór. W jednej z nich skład powietrza jest stały, natomiast druga jest przestrzenią, w której stale następuje jego wymiana. W momencie pojawienia się dymu następuje zakłócenie w przepływie jonów i włączenie alarmu.

    System działania jest bardzo prosty. Problem pojawia się przy utylizacji, ponieważ zawiera on materiał promieniotwórczy. Pod tym względem lepszy będzie czujnik optyczny, który również ma prosty mechanizm działania, a dodatkowo jego utylizacja nie przysparza problemów.

Dobry czujnik poinformuje o niebezpieczeństwie już wtedy, kiedy materiał zacznie się tlić! Daje to 100% szans na ugaszenie, bez ponoszenia większych strat!

Zainwestuj w to niewielkie urządzenie chroniące Twoją rodzinę i przestań żyć w strachu!
 
 
Gdzie dostanę niezawodny sprzęt?

Przy wyborze narzędzi stojących na straży bezpieczeństwa ludzi warto sięgnąć po sprawdzone rozwiązania, które dają pewność! Niska cena nie powinna być tutaj priorytetem, ponieważ może się okazać, że zastosowane w sprzęcie z niższej półki mechanizmy będą wywoływały fałszywe lub opóźnione alarmy. Wyznacznikiem skłaniającym do zakupu powinna być za to jakość. Mówiąc „jakość”, mam na myśli szybkość działania w przypadku zagrożenia oraz wytrzymałość materiałów. Dobry sprzęt to taki, który posłuży bardzo długo, a jego działanie będzie bezawaryjne. Tak się składa, że możesz mieć to wszystko!

Odwiedź stronę www.sklep-firetech.waw.pl i przekonaj się, że wysoka jakość produktu nie musi iść w parze z równie wysoką ceną! Sklep posiada szeroki asortyment, który pozwoli poczuć się pewnie we własnym domu lub firmie. Sprawdź sam, ile może zaoferować i jak niewiele za to zapłacisz! Nie zastanawiaj się dłużej. Już teraz złóż zamówienie i ciesz się sprzętem, który nigdy nie zawiedzie! Potrzebujesz także apteczek i gaśnic oraz innego ekwipunku? Doskonale trafiłeś! Zaopatrz się we wszystko w jednym miejscu! Twoje poczucie bezpieczeństwa jest najważniejsze!


(a)


 
stat4u PortalPOLSKA.pl