Wiele miast (374)
HEFRA podczas sakralnych targów LUBSACRO w Lublinie

W dniach 23-25 września br. już po raz kolejny odbyły się lubelskie targi sakralne LUBSACRO. To jedyne w swoim rodzaju wydarzenie branżowe, podczas którego prezentowana jest szeroka oferta produktów i usług związanych z branżą sakralną.  To również doskonałe miejsce spotkań producentów i handlowców z całej Polski, możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń oraz nawiązania nowych kontaktów. Dlatego też wśród wystawców nie mogło zabraknąć Warszawskiej Fabryki Platerów HEFRA, jedynego producenta srebrnych sztućców oraz sreber dekoracyjnych.

Reklama
Targi Sakralne LUBSACRO na stałe wpisały się do kalendarza sakralnych wydarzeń branżowych, podczas których odbywają prezentacje oferty produktowej i usługowej związanych z branżą sakralną, połączone z bogatą oprawą artystyczną, konferencjami tematycznymi, panelami dyskusyjnymi oraz koncertami.
 
 - HEFRA, jako producent sreber dekoracyjnych, w tym także produktów na potrzeby obrządków kościelnych, idealnie wpisuje się w konwencję lubelskich targów sakralnych LUBSACRO. To dla nas wyjątkowa okazja do zaprezentowania naszej bogatej oferty, jak również nawiązania licznych kontaktów, które w przyszłości wpłyną na realne zwiększenie zamówieńmówi Daniel Więzik, Prezes Zarządu WFP HEFRA S.A. 
 
Targi LUBSACRO swoim zasięgiem obejmują wciąż powiększający się obszar, na który składają się między innymi: Archidiecezja Lubelska, Diecezja Siedlecka i Sandomierska, Archidiecezja Białostocka, Diecezje Drohiczyńska i Łomżyńska, Archidiecezja Przemyska, Diecezja Rzeszowska i Zamojsko - Lubaczowska, Diecezja Radomską, Archidiecezja Warszawska i Diecezja Warszawsko - Praska, diecezje z Ukrainy.
 
 

***

 
Warszawska Fabryka Platerów HEFRA S.A.jest jedynym polskim producentem sztućców oraz galanterii stołowej – wytwarzanych w całości ze srebra, platerowanych srebremi wykonanych ze stali nierdzewnej.
HEFRA kontynuując wieloletnią szczytną tradycję swych poprzedników, niezmiennie od dziesiątków lat, oferuje swoim klientom ekskluzywne, najwyższej jakości elementy zastawy stołowej. Jako jedyny w Polsce producent wykonuje sztućce oraz galanterię stołową wykonane w całości ze srebra o najwyższej próbie 925, wytwarzając jednocześnie produkty platerowane srebrem próby 999, a także wykonane z wysokogatunkowej stali chromowo-niklowej 18/10. Ich wysublimowane kształty przeplatają w sobie nowoczesną technologię wraz z tradycją i doświadczeniem.
 
 
stat4u PortalPOLSKA.pl