Wiele miast (380)

Gwiazdy pomagają. Noszą koszulki z wyjątkowym nadrukiem


Agnieszka Mrozińska, Monika Mrozowska, Arkadiusz Milik – już zrobili sobie zdjęcie w koszulkach z wyjątkowym nadrukiem kampanii „Pomagam, bo lubię”. Swoimi zdjęciami dzielą się z innymi. Czemu?
Zdj. Paula Duda, Łączy Nas Piłka 

Reklama

- Staram się pomagać najczęściej jak tylko potrafię. Namawiam do pomagania, bo pomaganie jest naprawdę fajne. A ja pomagam, bo lubię – mówi Agnieszka Mrozińska, aktorka, ambasadorka kampanii.

Reklama_____________________________________________________________________________________

  Trwa nabór na nowy rok szkolny!
www.TEB.pl w Twoim mieście
Szkoły policealne, Liceum dla dorosłych,
Kursy zawodowe, szkoły medyczne
Technikum, gimnazjum
____________________________________________________________________

 

Od początku czerwca trwa ogólnopolska kampania społeczna „Pomagam, bo lubię”. Na stronie platformy www.MojaKampania.pl można kupić koszulki i torby, a tym samym wesprzeć finansowo wybraną instytucję! W akcję włączyły się również znane polskie gwiazdy!

Do kampanii wspierającej dzieci i dorosłych z różnymi, często nieuleczalnymi schorzeniami dołączyły również aktorki Daria Widawska, Monika Mrozowska, Magdalena Różczka, a także reprezentant Polski na Euro 2016 – Arkadiusz Milik.

Akcja „Pomagam, bo lubię” potrwa od 1 do 28 czerwca br., w tym czasie na stronie platformy do organizacji kampanii społecznych www.MojaKampania.pl można kupić koszulki – damskie, męskie oraz dla dzieci, a także torby płócienne. Zysk ze sprzedaży produktów zostanie przekazany na rzecz jednej z 36 organizacji charytatywnych zaangażowanych w projekt. Wyróżnikiem kampanii „Pomagam, bo lubię” jest to, że każda osoba dokonująca zakupu, sama może zdecydować, dla której fundacji lub stowarzyszenia przekazane pieniądze.

- Zawsze starałam się pomagać innym, to jest dla mnie naprawdę ważne. Za każdym razem kiedy słyszę smutną historię o cierpieniu spowodowanym przewlekłą lub nieuleczalną chorobą, dziękuję, że jestem zdrowa oraz że moje dzieci są zdrowe.  Niestety nie wszyscy mają tyle szczęścia i potrzebują naszej pomocy… – mówi Monika Mrozowska, aktora i autorka książki o zdrowym odżywianiu.

Dzięki wsparciu akcji i zakupowi produktów ze strony www.MojaKampania.pl, kupujący nie tylko sprawią przyjemność sobie lub bliskiej osobie, ale także pomogą spełnić marzenia osób przewlekle chorych, będących w trudnej sytuacji życiowej oraz tych, którzy cierpią z powodu braku akceptacji ich choroby przez społeczeństwo.

Kampania „Pomagam, bo lubię” to ogólnopolska akcja, która ma na celu nie tylko promowanie, ale również  wsparcie finansowe stowarzyszeń i fundacji pomagających dzieciom oraz dorosłym. Wśród nich znajdują się organizacje działające na rzecz osób z zespołem downa, stwardnieniem rozsianym, mukowiscydozą, autyzmem czy wrodzonymi wadami serca. Pełna lista fundacji i stowarzyszeń jest dostępna pod adresem www.MojaKampania.pl/kampania/w-pogoni-za-miloscia-2016-czerwiec

Publikacja www.NewsRM.tv


 

stat4u PortalPOLSKA.pl