Wiele miast (351)

Fit Out - biuro od A do Z

Specjaliści InterBiuro https://interbiuro.pl realizują remonty
i wyposażenie biur oraz innych pomieszczeń. Zwracają uwa-
gę na charakter firmy, specyficzne wymagania co do zasto-
sowania nowych technologii, komunikacji wewnętrznej i bu-
dowania relacji z rynkiem.

Takie usługi, określane przez specjalistów mianem: fit-out,
to  kompleksowe  opracowanie  powierzchni  biurowej
– począwszy od etapu projektowania poprzez wykonanie
prac adaptacyjnych po przekazanie użytkownikom w osta-
tecznej postaci. Jest to usługa skierowana do właścicieli,
zarządców i najemców nieruchomości biurowych.

Reklama
Firma InterBiuro z siedzibą w Warszawie jest firmą inżynieryjną, działającą na rynku nieruchomości komercyjnych od 1999 r. Specjalizuje się w projektowaniu wnętrz biurowych i usłudze fit-out, czyli kompleksowej realizacji przestrzeni biurowych.  
 
Nowoczesny fit-out powierzchni biurowej polega na indywidualnej aranżacji przestrzeni i obejmuje swoim zakresem kolejne etapy realizacji. W pierwszym, wstępnym etapie, architekt analizuje strukturę firmy i identyfikuje jej indywidualne potrzeby. Następnie specjaliści InterBiuro prowadzą i nadzorują prace ogólnobudowlane oraz modernizacyjne, obejmujące między innymi budowę lub przestawienie ścianek działowych, wymianę sufitów podwieszanych, montaż wykładzin, montaż elementów meblowych. Dzięki takim specjalistycznym działaniom każda przestrzeń staje się wyjątkowa i niepowtarzalna.  
 
- Ofercie InterBiuro zaufało już wielu zleceniodawców, w tym banki i wiele innym firm o kapitale polskim i zagranicznym – podkreśla Karol Strzała, project manager z firmy InterBiuro Sp. z o.o. - W ramach usługi fit-out zajmujemy się kompleksową realizacją projektów powierzchni biurowych i komercyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu opracowujemy ciekawy i funkcjonalny space plan ściśle dostosowany do potrzeb zleceniodawcy.  
 
W realizacji projektów pełnią rolę Generalnego Wykonawcy. Firma Interbiuro ma blisko 20 lat doświadczenia w realizacji złożonych projektów i ugruntowaną, popartą referencjami pozycję w branży. Wykonują usługi z zakresu opracowania aranżacji powierzchni biurowych, jak i aranżacji meblowych dostosowanych do indywidualnych oczekiwań klientów.  
 
Projektują powierzchnie biurowe - nowoczesne, jasne biuro ze szklanymi ściankami, tworzą projekty koncepcyjne, wielobranżowe projekty budowlane i wykonawcze, wizualizacje. Wykonują pełny zakres usług projektowych na każdym etapie procesu inwestycyjnego i we wszystkich branżach.  
 
Zarządzanie projektem powierzchni biurowej oznacza kierowanie całym procesem budowlanym począwszy od etapu planowania, poprzez bieżący nadzór nad przebiegiem budowy, aż do momentu oddania gotowego budynku lub powierzchni. Organizują prace na wszystkich etapach procesu inwestycyjnego, od wizji poprzez projektowanie wielobranżowe, value engineering, po kompleksową realizację - od doradztwa projektowego na etapie przygotowania wstępnej koncepcji aranżacji tzw. space planu przez opracowanie szczegółowego projektu z uwzględnieniem doboru materiałów wykończeniowych po sprawne przeprowadzenie prac budowlanych i działań logistycznych, związanych z prowadzonymi pracami aranżacyjnymi.
 
Szczegóły oferty: https://interbiuro.pl


 
stat4u PortalPOLSKA.pl