Wiele miast (351)

Fascynujące foto obrazy na płótnie malarskim

Piękne kompozycje graficzne albo udane fotografie utrwala na płótnie malarskim Rafał Świerczyna z Wrocławia. W całej Polsce poszukuje on zainteresowane osoby prowadzące sklepy z pamiątkami, blogi i strony internetowe, prowadzące promocję medialną i sprzedaż elementów wyposażenia mieszkań, gadżetów itd.

Także restauracje, biblioteki, przychodnie lekarskie i biurowce firm mniejszych i większych, także wielkich korporacji zamawiają takie kompozycje do dekorowania pomieszczeń, biur, poczekalni, sal konferencyjnych.

Reklama
Taka kompozycja na płótnie malarskim jest znakomitym pomysłem na prezent. Można sprawić miłą niespodziankę, na przykład rodzicom na rocznicę ślubu albo przypodobać się szefowi lub teściowej wręczając taki prezent do powieszenia na ścianie, z jakąś ważną dla obdarowanej osoby fotografią. - Wykonujemy takie rzutowanie na płótno malarskie w dowolnym formacie oraz rzutować można dowolne zdjęcie lub grafikę – wyjaśnia Rafał Świerczyna.  - Na mojej stronie internetowej każdy może zaprojektować sobie swój własny foto obraz.

Często zamawiane są foto obrazy z wizerunkami dzieci, bo takie rodzinne zdjęcia są piękną pamiątką rozkosznego dzieciństwa pociech.

A można także tworzyć stylizowane na antyki obrazy malarskie, typu portret przodka – szlachcica sarmaty, a także można na przykład herb rodowy na płótnie malarskim umieścić w domowym salonie.
   
 
Muzea mogą zamawiać rzutowanie kopii dzieł malarskich na płótnie, gdy nie ma możliwości eksponowania oryginałów. Można też w swoim domu urządzić mini galerię dzieł malarskich na płótnie, celowo postarzonych, wyglądających jak stare obrazy. Odradzamy jednak wszelkie formy oszustw i odsprzedawania podróbek jako oryginały, bo wystarczy przecież spojrzeć na tył
   
obrazu, aby kupujący łatwo odkrył, że obiekt został wykonany współcześnie, metodą rzutowania fotografii na płótno malarskie.
 
Ale przecież samodzielne skompletowanie galerii kopii dzieł malarskich w salonie nie jest naganne. Oryginalne obrazy mistrzów nie mogą wisieć na ścianach mieszkań milionów znawców sztuki, ale kopie mogą dawać wyobrażenie wyglądu pięknych oryginałów. 

Pracownia Rafała Świerczyny z Wrocławia poszukuje wytwórcy stylowych ram, aby wespół tworzyć kopie dzieł światowego malarstwa dla koneserów sztuki, aby dawać chociaż taką namiastkę obcowania ze sztuką, na co dzień  na ogół zamkniętą dla nas wszystkich w muzeach,
dostępnych tylko okazjonalnie.

Foto obrazami na płótnie malarskim zainteresowała się między innymi znana pracownia Manufactur Burchardt  www.ManufacturBurchardt.com, która słynie w świecie z misternie wykonywanych miniatur instrumentów muzycznych. Obecnie pracownia Jacka Burchardta przygotowuje miniaturki instrumentów jako nagrody dodatkowe dla laureatów w XV.
   
Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym im. Henryka Wieniawskiego, który właśnie zaczyna się w Poznaniu i potrwa do 23 października.  
 
Kontakt z wytwórcą foto obrazów: Rafał Świerczyna, rafalswierczyna[@]gmail.com, tel. 664  860  163

 
stat4u PortalPOLSKA.pl