Otwock
Dzielnicowi odzyskali skradziony telefon

Policjanci z Komisariatu Policji w Józefowie ustalili sprawcę kradzieży telefonu komórkowego i odzyskali skradzione mienie. Prawdopodobnie telefon został skradziony przez 7-letniego chłopca. 

Reklama
Kilka dni temu 39-letni mieszkaniec Warszawy razem ze swoim synem grał w piłkę nad brzegiem rzeki Świder. Mężczyzna położył telefon komórkowy obok słupka bramki i zajął się zabawą z dzieckiem. Po krótkiej chwili, kiedy chciał schować telefon, okazało się, że nie ma go w pozostawionym miejscu. 39-latek przypomniał sobie, że wcześniej obok bramki bawili się chłopcy w wieku szkolnym, którym pokrzywdzony pożyczał piłkę.
 
Mężczyzna zgłosił ten fakt na policję, podając rysopisy czterech chłopców, przebywających w pobliżu bramki. 39-latek wycenił stratę na ok. 600 zł. Dzielnicowy z KP w Józefowie, w wyniku dobrej znajomości rejonu i jego mieszkańców, już w 2 dni po kradzieży, wytypował prawdopodobnego sprawcę.
 
Mundurowi udali się na miejsce. Ich przypuszczenia okazały się słuszne. 7-latek posiadał w domu skradziony telefon komórkowy. Małoletniemu mieszkańcowi Józefowa grozić może sprawa o demoralizację przed otwockim sądem dla nieletnich. (jkd)

Reklama________________________________________________________________________________
Zadzwoń pod numer 
798-750-408
Zamów pierwszą skrzynkę
 całkowicie za darmo!
www.DanVita.pl
 
_______________________________________________________________________________________
 
stat4u PortalPOLSKA.pl