Wiele miast (380)

Dziecko na choince – świątecznie

Znana firma www.FotoPilki.pl  nanosi na różnego rodzaju piłki zdjęcia dostarczane przez zamawiających. Są to zdjęcia gwiazd sportu, innych celebrytów, ale także dzieci i nastolatków, dla których jest przeznaczony taki oryginalny prezent, jak piłka z nadrukiem.
 
A w okresie przedświątecznym szczególnym zainteresowaniem cieszą się akrylowe bombki, na których są umieszczane zdjęcia dzieci.

Reklama
Podobnie jak na mini piłkach sportowych, także na bombki choinkowe nanoszone są zdjęcia przy pomocy jedynej na świecie, opatentowanej metody, która dzięki specjalnemu systemowi
transferu ciepła pozwala na zachowanie pełnych kolorów naniesionego wizerunku.

- Takie zdjęcie na bombce choinkowej, to miła rodzinna pamiątka  – zachęca Robert Makowski z agencji www.FotoPilki.pl , która chyba jedyna w Polsce oferuje gadżety wykonywane taką techniką. - Zdjęcia do nas docierają mailem i w ciągu 2 dni, po akceptacji projektu przez zleceniodawcę, wysyłamy bombki lub piłki pod wskazany adres.
 
Bombki w okresie świąt mogą być zawieszane na choinkach, a po świętach, taką rodzinną pamiątkę umieścić można w estetycznym uchwycie – wieszaczku do postawienia na biurku w miejscu pracy lub w mieszkaniu.
 
   

      
 
W zamówieniach dominują zdjęcia dzieci w wieku przedszkolnym, ze żłobka, a równie często zdjęcia rozkosznych bobasów, czyli najnowszych członków rodziny – nieraz prosto z porodówki. Takie pierwsze zrobione w życiu zdjęcie noworodka, umieszczone na bombce, stanowi unikalną pamiątkę. Każda bombka po umieszczeniu na niej zdjęcia, jest powlekana dla ozdoby specjalnym, atrakcyjnym, błyszczącym lakierem.

A może zdjęcie ulubionego psa?
 
 
 
(ac)

Publikacja promocyjna staraniem zespołu e-sklepów
www.AKurierDostarczy.pl  oraz  www.FotoPilki.plstat4u PortalPOLSKA.pl