Wiele miast (351)

Duo Life zmieniło życie już wielu osób - rekomenduje Jakub Fedko

Rozwija się sieć dystrybucji Duo Life, sprzedającej suplementy diety i serię napojów ziołowych, o starannie dobieranym składzie.

W ciągu zaledwie trzech lat marka Duo Life stała się wiodącą w swojej branży w Polsce, a także coraz liczniej sprzedawaną w wielu krajach. To fascynujący przykład polskiej marki, która szybko staje się wizytówką polskiej przedsiębiorczości i polskiego sukcesu. 

Reklama
Coraz powszechniejsze, niestety, zagrożenie nadwagą i systematyczne degradowanie naszych organizmów żywnością o chemicznie przedłużanej przydatności do spożycia zmuszają do stosowania naukowo opracowanych naturalnych, ziołowych uzupełnień naszej codziennej diety. 

   
Liczne zamówienia przyjmuje i realizuje Jakub Fedko, jeden z partnerów marki. – Ja sam zacząłem używać napoje ziołowe Duo Life i szybko odczułem poprawę samopoczucia i ogólnego stanu zdrowia – mówi.  
– Dlatego na podstawie własnego doświadczenia rekomenduję te wyroby osobom, które zgłaszają zainteresowanie. Już z wielu regionów kraju otrzymuję zgłoszenia klientów.
 
Powodzeniem na rynku cieszy się nie tylko seria napojów ziołowych Duo Life, ale także suplementy diety: BorelissPro, ProStik, ProSelect, ProSlimer, ProRelaxin, ProMigren, ProCholterol,  ProCardiol, ProSugar, ProDeacid.  

- Kupowane są coraz powszechniej, bo wyróżniają się efektywnością 
– dodaje Jakub Fedko. - Zagrożenie
nadwagą skłania do racjonalnego odżywiania się, wspomaganego dobrze dobranymi preparatami Duo Life i dlatego ta marka stała się w ciągu kilku lat niekwestionowanym
liderem w branży.

Preparaty Duo Life produkowane są w zakładzie spełniającym najwyższe normy jakościowe, posiadającym certyfikaty ISO, GMP oraz HACCP. 

Produkcja odbywa się pod nadzorem ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Jakość produktu została potwierdzona licznymi badaniami m.in przez Hamilton Polska (Laboratorium badawcze akredytowane przez PCA) Członek analityk FOSFA i GAFTA ) i odbywa się pod stałym nadzorem Głównego Inspektora Sanitarnego.
   

Zarząd firmy, który tworzą: Bartosz Królikowski, Norbert Janeczek, Łukasz Godyń, Piotr Pacyga jest zapraszany na targi zdrowej żywności, festiwale smaku i inne imprezy branży spożywczej. A kontrahenci chętnie podejmują kontakty, bo klienci dopytują się o produkty Duo Life. Zaledwie przed kilkoma dniami szefowie firmy wrócili z rozmów handlowych w Stanach Zjednoczonych. Nagradzani są za produkty firmy i krzewienie filozofii zdrowego stylu życia na uroczystych galach branżowych i organizowanych przez prestiżowe czasopisma z branży stylu życia, agencje promocyjne i handlowe.
 
- To dzięki stylowi życia, który jest przez nas wszystkich promowany, wszyscy staramy się prezentować pozytywne nastawienie do życia, do codziennej pracy, która staje się przyjemnością tworzenia, a nie jakimś nudnym obowiązkiem i ten stan ducha emanuje na klientów kupujących produkty Duo Life już w wielu miastach i miejscowościach w Polsce i już w kilku krajach za granicą – podkreśla Łukasz Godyń, wiceprezes Duo Life. 

             
W podkrakowskich Więckowicach, gdzie mieści się siedziba zarządu firmy organizowane są szkolenia partnerów regionalnych, przyjmowani są goście i kontrahenci. Menadżerowie firmy, młodzi ludzie, tchnący optymizmem, tworzący sieć sprzedaży z rozmachem, z ambicjami międzynarodowymi są jednocześnie otwarci na kontakty osobiste ze współpracownikami tworzącymi sieć dystrybucji, nie zadzierają nosa, mimo wielkiego sukcesu rynkowego, jaki odnieśli. - W ubiegłym roku uzyskaliśmy obroty ponad 30 milionów złotych – dodaje Łukasz Godyń. – A w tym roku, w połowie roku już przekroczyliśmy ten poziom, co oznacza, że sprzedaż tegoroczna będzie w sumie dużo wyższa.
 
Suplementy diety i napoje ziołowe Duo Life są dostępne w aptekach, a także w sprzedaży organizowanej przez regionalnych partnerów. Można się w tych sprawach zwracać do Jakuba Fedko drogą e-mail: jakub.fedko(at)gmail.com lub telefonicznie nr tel. 691 – 256 – 397.
 
Link partnerski do rejestracji dla osób, chcących włączyć się do klubu partnerów Duo Life
i także rekomendować produkty: 
https://jakubfedko.myduolife.com/register.html
 
Drugi to link partnerski do e-sklepu, udostępniającego produkty Duo Life
w cenach detalicznych: 
https://jakubfedko.myduolife.com/shop.html

 
stat4u PortalPOLSKA.pl