Lublin
Drużyna NOSG w Chełmie najlepsza w X Edycji Spławikowych Zawodów Służb Mundurowych - 06.07.2015r.

Zespół z Komendy Oddziału uplasował się na pierwszej pozycji zarówno w kategorii grupowej jak i indywidualnej. To pierwszy w historii tej rywalizacji tak wysoki wynik dla Komendy Nadbużańskiego Oddziału SG.

Miejscem rywalizacji był zalew "Dębowy Las" w m. Wołkowiany, gdzie w zawodach zorganizowanych przez Zarząd Koła PZW "Brzana" w Chełmie wzięło udział 8 trzyosobowych zespołów. NOSG w Chełmie reprezentowali Artur Parszewski, Krzysztof Wiśniewski oraz Sebastian Gil.

Ostatni z nich w klasyfikacji indywidualnej zajął pierwsze miejsce, a także został wyróżniony pucharem za złapanie największego okazu.