Wiele miast (380)

Doskonały smak rodzinnych posiłków z wędlinami z serii „W naszym domu” firmy Nove

Spożywanie posiłków przy wspólnym stole to czas, który należy doceniać i celebrować. Śniadanie czy kolacja w otoczeniu najbliższych stanowi doskonałą okazję do rozmowy, budowania rodzinnych więzi i chwili wytchnienia od codziennych obowiązków. Sięgając po szynki z serii „W naszym domu” firmy Nove, doskonałym smakiem i aromatem wzbogacimy biesiadowanie i uprzyjemnimy czas przy wspólnym stole. 

Reklama
Apetyt na rodzinne posiłki

Dla wielu z nas urok dzieciństwa kojarzy się ze smakiem domowych potraw i posiłkami przy wspólnym stole. Jedzenie w rodzinnym gronie smakuje bowiem lepiej, a spożywane potrawy są wybierane z większą starannością. Z myślą o delektowaniu się domowymi posiłkami stworzona została nowa linii wędlin „W naszym domu” firmy Nove. Wśród wielu propozycji z tej serii znajdziemy aż 5 rodzajów szynek o wyśmienitym smaku i niepowtarzalnym aromacie. Szynka Biała, Szynka z Nove, Szynka Gotowana, Szynka dymem wędzona oraz Szynka Dębowa to propozycje firmy Nove na pożywne śniadania, apetyczne przekąski w ciągu dnia czy chwilę wytchnienia podczas wieczornej kolacji. Posiłki przygotowywane dla domowników powinny być przyrządzane ze szczególną starannością i troską o zdrowie najbliższych. Sięgając po szynki z linii „W naszym domu”, mamy pewność, że wybieramy wysokiej jakości wędliny, których wyjątkowy smak docenią nawet najbardziej wybredni członkowie rodziny.

Rodzinne posiłki to jeden z przyjemniejszych punktów dnia. Serwując szynki z nowej serii „W naszym domu” firmy Nove wzbogacimy je aromatyczną nutą i zaspokoimy apetyt wszystkich domowników.
 
Szynka Biała
Cena brutto: ok.19,00 zł/kg
 
Szynka z Nove
Cena brutto: ok.17,00 zł/kg
 
Szynka Gotowana
Cena brutto: ok.16,00 zł/kg
 
Szynka dymem wędzona
Cena brutto: ok.21,00 zł/kg
 
Szynka Dębowa
Cena brutto: ok.29,00 zł/kg
 
Zakłady Mięsne Nove Sp. z o.o. są częścią grupy Tican z siedzibą w Danii. Nove to średniej wielkości firma FMCG usytuowana na obrzeżach miasta Nowe (około 100 km na południe od Gdańska). Surowiec do produkcji mięsa pochodzi z najlepszych zakładów, posiadających certyfikaty EFSIS, BRC, IFS i QI. Bezpieczeństwo i wysoką jakość wyrobów gwarantuje stały Nadzów Państwowej Inspekcji Weterynaryjnej. Dzięki nowoczesnej i efektywnej technologii produkcji opartej na ścisłej kontroli jakości i wysokiej higienie, gwarantowanym przez prowadzony w zakładzie system kontroli HACCP, Zakłady Mięsne Nove uzyskały uprawnienia eksportowe na rynki krajów UE oraz posiadają certyfikaty BRC i IFS oraz zatwierdzone audyty wielkich międzynarodowych sieci.
 
Zakłady Mięsne "Nove" Sp. z o.o.
86-170 Nowe, Morgi 53
tel.: 48 52 332 83 81
fax: 48 52 332 83 80
e-mail:sekretariat@zmnove.pl
http://www.zmnove.pl
 
stat4u PortalPOLSKA.pl