Wiele miast (351)

Dobrze się przygotował eButik.pl na Dzień Matki

Jeszcze 30 lat temu poczucie młodości było ograniczane do pewnego wieku, po którym w tamtych czasach “nie wypadało” atrakcyjnie się ubierać. Z tyłu liceum, z przodu muzeum – można było usłyszeć złośliwe uwagi za plecami, nawet na wielkomiejskiej ulicy. No, ale wtedy nie było internetu.
 
W czasach dzisiejszych pojęcie młodości, atrakcyjności i pozytywnego nastawienia do życia, świata i ludzi przesunęło się aż po najdalsze granice.

Reklama
A właściwie już tej granicy nie widać, tak stała się odległa i po prostu nieistotna. Mamy tyle lat, na ile się czujemy. Nasze Mamy ucieszą się z miłego prezentu na Dzień Matki. Dobrze się do tej okazji przygotował www.eButik.pl , tworząc dział na Dzień Matki z mocno obniżonymi cenami.

   
Szczególnie Mamy maturzystów ucieszą się miłą oznaką pamięci w tych chwilach, szarpiących nerwy. – O, tak, emocje są duże, sama to odczuwam, że dużo większe niż kiedy ja sama zdawałam maturę lat temu... no, nie będę teraz obliczała, ile to lat temu było – mówi Alicja z Nowego Sącza, mama tegorocznego maturzysty. – Ucieszyłaby mnie ta spódnica w kwiaty, choć dosyć krótka, ale regularnie katuję się na rowerze wokół mojego domu na górskich trasach Beskidu Sądeckiego, ćwiczę fitness, pływam na basenie, więc bez stresu ciągle mogę włożyć taką, raczej młodzieżową spódnicę.
 
Córki i synowie do dzieła – kilka kliknięć oferty eButik.pl  i na Dzień Matki można łatwo sprawić radość Mamie. - Spokojniejsze kolory też są do wybrania – dodaje Tomasz Strzelczyk z działu marketingu eButik.pl. – Także chusty - apaszki, swetry, tuniki dresowe, ciągle modne i tak praktyczne spodnie jeansowe, bluzy i koszule, a może naszyjnik czarno-złoty z podwójnym łańcuszkiem? 

Dla maturzystów tegoroczny Dzień Matki to okazja do wyrażenia wdzięczności za matczyną troskę, starania przez wiele lat, często, niestety, niedoceniane w młodych latach, a tak czytelne dopiero z czasem, w późniejszych etapach życia. A długo wyczekiwana pełnia wiosny i już lato za progiem skłaniają do uzupełniania szaf o słoneczne, letnie ubiory – i tańsze w tych dniach, w specjalnej ofercie na Dzień Matki.

  
 
Więcej:  www.eButik.pl 

 

 
stat4u PortalPOLSKA.pl