Lublin
Do czwartku, 7 kwietnia dla klientów Fabryki Formy – badanie wzroku gratis!

Wiosenne rozruszanie jest wskazane, tym bardziej, że mamy za sobą święta Wielkiej Nocy, w trakcie których nie sposób było ustrzec się od łakoci i słodkości.
 
Świadomość konieczności zdrowego odżywiania się i aktywności ruchowej znacznie wzrasta. Bycie fit stało się modne. Ludzie w różnym wieku coraz liczniej korzystają z treningów w siłowniach i motywują do podejmowania wyzwań każdego dnia. Na ulicach, pomimo niesprzyjającej aury, spotkać można młodych, jak i starszych biegaczy, którym zależy na utrzymaniu dobrej formy i zadbaniu o swoją kondycję.

Reklama
W wolnej chwili na siłownię - coraz więcej osób daje z siebie wszystko na siłowniach 
sieci www.Fabryka-Formy.pl

W Lublinie mieści się ona w Centrum Handlowym Atrium Felicity przy Alei Wincentego Witosa 32. Przez najbliższy tydzień, do czwartku, 7 kwietnia będzie można tam także zbadać wzrok, bezpłatnie, w salonie optycznym EyeLab - Dobry Optyk.

Specjaliści sieci salonów optycznych Eyelab www.eyelab.pl  od dzisiaj do 7 kwietnia wykonują bezpłatne badania wzroku zainteresowanych, trenujących w siłowni Fabryka-Formy, zlokalizowanej w galerii Atrium Felicity w Lublinie, mieszczącej się przy Alei Wincentego Witosa 32.
   

- Każdy z klientów siłowni Fabryka-Formy będzie mógł podać się specjalistycznemu badaniu wzroku, wykonanemu przez nasz personel - zaprasza Anna Kołek z Eyelab - Dobry Optyk.
- Badania będą przeprowadzane w godzinach otwarcia Fabryki Formy, a udział w nich przysługiwać tak nowym, jak i obecnym klientom.

 
 
Więcej: www.eyelab.pl , www.Fabryka-Formy.pl , www.Atrium-Felicity.pl  
w Lublinie, Aleja Wincentego Witosa 32


stat4u PortalPOLSKA.pl