Radom
Dni Radomia

W ostatnim tygodniu czerwca MOK „Amfiteatr” zaczaruje Radom, odmieni znane przestrzenie, ociepli ich wizerunek, pokaże, jak może wyglądać miasto przyjazne mieszkańcom: pełne sztuki i natury. Wszystko to w ramach Dni Radomia, które odbędą się w dniach od 25 do 30 czerwca.

Reklama

W zazielenionej przestrzeni w centrum miasta - przy placu Konstytucji 3 Maja stanie namiot-warsztatownia, w którym codziennie organizatorzy będą zaskakiwać: tworzyć, przetwarzać, przebierać się, majsterkować, malować… Amfiteatr zaprosi też do zielonej, trawiastej strefy relaksu z leżakami, belami słomy, ekologicznymi siedziskami, strefą muzyki relaksacyjnej i… absolutnej ciszy. Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny. Odbędą się one na radomskich fontannach i wokół nich. Tylko nocny koncert 29 czerwca odbędzie się w Starym Ogrodzie.

Święto miasta marzeń rozpocznie się 25 czerwca barwnym korowodem w rytmie samby. Grupa Impacto de Radom porwie do miejskiej parady i improwizacji. Następnego dnia odbędą się warsztaty rolkarskie i deskorolkarskie. Z kolei środa upłynie pod znakiem wielokulturowości i różnorodności mieszkańców Radomia. W czwartek 28 czerwca po meczu Polska-Japonia organizatorzy zaproszą wszystkich na deptak, na sportowe rozgrywki. W piątek Teatr Baj Pomorski z Torunia wystawi w swoim zaczarowanym wozie spektakl Pinokio, a potem na scenie na fontannach Teatr Pijana Sypialnia zaprosi na muzyczno-taneczne widowisko Sztuczki. Natomiast wieczorem w Starym Ogrodzie będzie można wziąć udział w magicznej, czerwcowej nocy w klimacie rodem z „Wiedźmina”. Odbędzie się koncert radomskiej grupy JMS Band, ogniste show, a na deser – elektro w wykonaniu poznańskiej grupy Brodacze.

Dni Radomia zakończą się 30 czerwca. Tego dnia w centrum miasta zagra Jagodziński Trio, a wieczorem wystąpi Natalia Przybysz.

Szczegółowy program Dni Radomia można znaleźć na stronie: http://amfiteatr.radom.pl/?p=15939

Reklama_____________________________________________________________________________________________
 

Sklep Tradycja Smaku
na osiedlu Wośniki 

Zakupy spożywcze w Radomiu
www.WDomowychCenach.pl
Tel. (w godz. 7-22) 799 - 017 - 561
   
   
radom(at)wdomowychcenach.pl
do domów, biur, warsztatów itp.
  Bezpłatnie przywozimy
_________________________________________________
stat4u PortalPOLSKA.pl