Wiele miast (101)

Długoterminowy parking przy lotnisku – ile to kosztuje?


Parkowanie przy lotnisku wielu z nas kojarzy się ze sporymi wydatkami. Niemniej jednak wcale nie musimy przygotowywać się na bardzo drogą opłatę parkingową.

Jeżeli chcesz zdecydować się na dłuższe pozostawienie auta przy porcie lotniczym, czeka na ciebie szeroka gama ofert. Z jakimi wydatkami musimy się liczyć?

Reklama
Znajdujące się na terenach należących do lotniska parkingi nie są tanie. Jeżeli weźmiemy pod uwagę parking przy lotnisku w Krakowie, w takim przypadku musimy liczyć się z wydatkiem rzędu 45-55 złotych za pierwszą dobę, natomiast każda następna doba to koszt od 15 do 25 złotych w zależności od wybranego parkingu. Nic więc dziwnego, że długoterminowy postój trwający minimum tydzień będzie kosztował nawet kilkaset złotych.

Jeżeli jednak nie chcesz płacić tak dużo za postój, w takim przypadku masz przed sobą również szeroką gamę parkingów prywatnych, które także położone są blisko lotniska. W tym przypadku ceny są o wiele niższe i jednocześnie można skorzystać z szeregu dodatkowych usług.
 
Parking Interparking Balice znajdujący się w Krakowie Balicach przygotował dla swoich klientów bardzo atrakcyjne ceny.

Zaparkowanie samochodu na 1 godzinę to obecnie tylko 2 złote, natomiast za parking 
   
przy lotnisku musimy zapłacić 9-10 złotych. Jeżeli będziemy chcieli zostawić auto na dobę, w takim przypadku jest to wydatek tylko 6 złotych. Gdy z kolei chcemy zaparkować na tydzień, cena promocyjna to obecnie 42 złote. Za każdy kolejny dzień płacimy 6 złotych.
 
Wobec tego parking przy lotnisku w Krakowie wcale nie musi być bardzo drogi, gdy chcemy zdecydować się na dojazd na port lotniczy we własnym zakresie. Jednak niska cena nie jest jedyną zaletą, ponieważ parkingi oferują też swoim klientom dodatkowe usługi. Zaliczają się do nich między innymi transfery na lotnisko oraz z lotniska bez żadnych dodatkowych opłat, możliwość doładowania akumulatora, jeżeli w trakcie postoju przestanie on działać, możliwość skorzystania z kompresora czy myjki samochodowej. To powoduje, że pozostawienie auta na parkingu to naprawdę żaden problem – nie tylko pod kątem ceny.

(ac)


Publikacja www.interparkingbalice.pl


 
stat4u PortalPOLSKA.pl