Wiele miast (351)

Dlaczego warto zamontować odkurzacz centralny?


Firma Elemix działa na rynku elektroinstalacyjnym od 1993 roku. Od początku swojej działalności firma dba o jakość wykonywanych usług i zadowolenie klientów.

Główną działalnością firmy jest montaż instalacji elektrycznych, alarmowych, ale także sprzedaż, montaż i serwis systemów centralnego odkurzania.

Reklama
Elemix zajmuje się montażem i serwisem systemów alarmowych firmy Satel oraz montażem telewizji przemysłowej CCTV. Są to rozwiązania i udogodnienia, które poprawiają bezpieczeństwo i komfort w domu i w firmie.
 
W 1997 roku firma Elemix poszerzyła swoją działalność o sprzedaż, montaż i serwis systemów centralnego odkurzania. Każdy, kto używa zwykłych odkurzaczy wie, jak uciążliwy jest hałas silnika zwykłego odkurzacza, wyziewy wydmuchiwane w pomieszczeniu, nawet mimo filtrowania w woreczku zbierającym kurz i plączący się przewód elektryczny umożliwiający zasilanie zwykłego odkurzacza.
 
Natomiast odkurzanie z wykorzystaniem centralnego systemu uwalnia nas od tych niedogodności. Jest to szczególnie ważne dla osób reagujących alergicznie. W wariancie centralnego systemu odkurzania, kurz, pyłki i drobne śmieci zbierane przez taki centralnie działający odkurzacz już nie wracają do pomieszczenia z powodu wydmuchiwania zassanego powietrza, jak to jest w przypadku zwykłego odkurzacza, tylko zatrzymywane są poza odkurzanymi pomieszczeniami. Poza tym hałas ma wielokrotnie niższy poziom lub zupełnie jest stłumiony.
 
A także uwalnia nas taki system od nieszczęsnego kabla elektrycznego plączącego się pod nogami i zaczepiającego się o elementy mebli, zwłaszcza nogi biurek, stołów, krzeseł i foteli. Nie trzeba także przenosić ciężkiego odkurzacza z pomieszczenia do pomieszczenia lub co gorsza po schodach. Znacznie łatwiej jest podłączyć do specjalnych gniazd w ścianach tylko końcowy wąż do zbierania kurzu i drobnych śmieci. Czysto, cicho, bez zagrożenia alergicznego i bez osiadania drobinek kurzu wyrzucanych ze zwykłego odkurzacza nawet mimo zbierania większej części kurzu wewnątrz zwykłego odkurzacza.
 
Firma Elemix współpracuje z uznanymi światowymi markami. Jest przedstawicielem amerykańskich firm: Cyclovac Beam, Vacuflo. - Aktualnie zajmujemy się także montażem instalacji fotowoltaicznych – dodają specjaliści Elemix. - Oferujemy tylko najlepsze i sprawdzone produkty, które gwarantują długotrwałą i niezawodną produkcję zielonej energii elektrycznej.
 
Elemix proponuje swoim klientom nowoczesne technologie, które wyznaczają trendy zarówno w kraju, jak i na świecie. Budując swój dom warto wdrożyć w nim między innymi nowoczesny bezprzewodowy system sterowania domem Fibaro.
 
Elemix jest także autoryzowanym instalatorem urządzeń klimatyzacyjnych i Oficjalnym Partnerem Generalnego Dystrybutora FUJI Elektric. Posiada w ofercie klimatyzacje takich marek jak: Panasonic, Samsung, LG, Electra, Rotenso, Vivax.
 
Więcej: Elemix.com.pl 
 
stat4u PortalPOLSKA.pl