Wiele miast (14)

Dlaczego warto wypożyczyć auto?

 

Wiosna i lato to czas wzmożonych podróży. Nic dziwnego, pogoda jest w tym czasie szczególnie przyjemna i wyjątkowo sprzyja podróżowaniu.

Aby podróż była jednak szczególnie wygodna, warto pomyśleć o wypożyczeniu auta. Dlaczego?

Reklama
Nowy i bezpieczny samochód

Samochód to duży wydatek. Zwłaszcza, jeśli ma być nowy, dobrze zadbany i bogato wyposażony. Koszty przeglądów, napraw, ubezpieczenia, a do tego podstawowe koszty eksploatacyjne mogą być naprawdę wysokie. Szczególnie, gdy auto jest używane tylko sporadycznie.

    Auto z wypożyczalni to zawsze samochód nowy lub maksymalnie kilkuletni. Wszystkie samochody w wypożyczalniach są regularnie serwisowane i nie może w nich wystąpić żadna usterka. W razie awarii - zazwyczaj ubezpieczenie auta obejmuje jego naprawę oraz samochód zastępczy.

Samochody w wypożyczalniach przechodzą regularne przeglądy i badania techniczne oraz posiadają pełne ubezpieczenie OC i AC.
Nie tylko nie trzeba się więc martwić kosztem, ale w ogóle nie musi nas interesować kwestia utrzymania auta.

Szeroki wybór

Wypożyczalnie samochodów zazwyczaj posiadają w swojej ofercie przynajmniej kilka modeli aut, z różnych segmentów. Białostocka wypożyczalnia samochodów KONRYS oferuje na przykład auta marki Fiat: od najmniejszej i najbardziej ekonomicznej Pandy, poprzez Fiaty Tipo w wersji sedan lub kombi, nawet to dostawczych Fiatów Doblo i Ducato.

Dzięki temu nie musisz próbować zmieścić całej rodziny w swoim małym autku lub jechać swoim 7-osobowym vanem na samotny wyjazd służbowy. Wypożyczalnie aut udostępnią dokładnie taki samochód, jaki jest w danej chwili potrzebny. Jeśli chcesz sobie pozwolić na odrobinę luksusu, możesz nawet wypożyczyć najnowszy model Mercedesa lub BMW, nawet jeśli nigdy w życiu nie byłoby Cię na niego stać.
 

Bogate wyposażenie

Zdarza się, że z wakacyjnym wyjazdem wiąże się potrzeba większej ilości bagażu. Do tego trzeba zabrać rowery. Przydałaby się też nawigacja oraz fotelik dla dziecka. Decydując się na wynajęcie auta nie musisz się tym jednak przejmować.

Zazwyczaj wypożyczalnie samochodów posiadają bogate wyposażenie dodatkowe, z którego możesz skorzystać. Prawdopodobnie będzie się to wiązało z dodatkową opłatą, ale na pewno koszt całkowity będzie ogromną oszczędnością, w porównaniu do tego, ile musiałbyś zapłacić za zakup i utrzymanie własnego sprzętu.


Więcej: www.wypozyczalnia.konrys.pl


 
stat4u PortalPOLSKA.pl