Wiele miast (351)

Dlaczego mieszkanie z rynku pierwotnego?

 
Biuro Pośrednictwa Nieruchomości Domena zaczęło działalność w roku 1983 w Milanówku, z tradycjami działalności od trzech pokoleń.

Obecnie zarządzają nim Arnold Lis i Albert Lis, drugie i trzecie pokolenie założycieli Firmy. Ich dziadkowie w 1932 roku zbudowali w centrum miasta kamienicę rodzinną „Willa Lisówka”, w której obecnie mieści się firma Domena. Dziadkowie byli jednymi z pierwszych przedsiębiorców w Milanówku.

Reklama
Nazwa firmy jest nazwą łacińską i oznacza posiadłość ziemską, miejsce na ziemi - mój dom, moja Domena. Taką nazwą Biura Pośrednictwa Nieruchomości wyprzedzili naszą współczesność, gdy „domena” obecnie kojarzy się przede wszystkim z domenami internetowymi, a przecież firma przyjęła taką nazwę w czasach na długo przed rozpowszechnieniem Internetu - pierwsza domena internetowa pojawiła się w Polsce dopiero 13 lat później.
 
Długoletnie doświadczenie trzech pokoleń w firmie gwarantuje profesjonalizm i bezpieczeństwo transakcji dla klientów. Celem firmy jest przekazanie tradycji rodzinnych w zakresie handlu, utrzymywaniu pozycji firmy elitarnej, służącej przede wszystkim klientom.
 
 
DOMY TRADYCYJNE
 
Specjalizują się w kompleksowej budowie domów jednorodzinnych. Od początku działalności stawiają na ciągłe podnoszenie jakości, czego wyrazem jest ponad 100 zrealizowanych z sukcesem inwestycji.
 
Firma składa się głównie z kadry wykonawczej i nadzorczej. - Jesteśmy podzieleni na 9 brygad,
z których każda specjalizuje się w wąskim zakresie - murarze, dekarze, elektrycy, hydraulicy, elewatorzy, tynkarze, posadzkarze, stolarka oraz zabudowy i ocieplenia poddaszy). Mamy zatrudnionych 3 inżynierów, 9 brygadzistów, 45 pracowników
– wyliczają menadżerowie Biura Pośrednictwa Nieruchomości Domena. - Zrealizowaliśmy już ponad 100 budów, budujemy domy w promieniu ok. 60 km od Warszawy.
 
Chcą szybko i skutecznie reagować na potrzeby i zapytania klientów, dlatego wybierają budowy blisko siedziby firmy.
 
Cały zespół specjalistów pochodzi z okolic Warszawy. Od lat pracują w niezmiennym i sprawdzonym zespole, dzięki czemu mogą oni oraz klienci spać spokojnie, z satysfakcją obserwując kolejne zaplanowane etapy oraz końcowy rezultat pracy całego zespołu. Moce wykonawcze zespołu szacowane są na około 10 domów rocznie.
 
 
ZARZĄDZANIE i WYCENA
 
Jeśli najemca nie ma czasu zająć się własną nieruchomością lub przebywa za granicą, może powierzyć specjalistom w pełni kompleksową obsługę nieruchomości. Zapewniony jest nadzór nad płatnościami czynszów i rachunków, monitorowane są rozliczenia z dostawcami mediów,
na bieżąco usuwane są awarie.
 
W razie starania się o kredyt w banku lub dla celów sądowych przeprowadzana jest wycena nieruchomości i zapewniona jest obsługa prawna w przypadku sprzedaży nieruchomości, Biuro Pośrednictwa Nieruchomości może pełnić rolę pełnomocnika. Zapewnione jest przygotowanie od strony prawnej do sprzedaży, łącznie z zapewnieniem obsługi prawnej notariusza.
 
Szczegóły: http://domena1.eu  
stat4u PortalPOLSKA.pl