Mysłowice
Debata o bezpieczeństwie w Mysłowicach

W budynku Urzędu Miasta w Mysłowicach odbyła się debata społeczna ph. "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ". Zorganizowane przez mundurowych spotkanie skupiło tych, dla których temat bezpieczeństwa nie jest obojętny. 

Reklama
Debata odbyła się 7 czerwca, o godz. 11:00. Jej celem było określenie, w jaki sposób policja oraz inne podmioty powinny współdziałać z mieszkańcami w zakresie stosownej reakcji, ograniczania oraz przeciwdziałania zagrożeniom, zgłaszanym przez społeczeństwo poprzez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.
 
Przedstawiciele mysłowickiej policji zaprezentowali tę aplikację, zasady jej funkcjonowania oraz efekty, jakie udało się osiągnąć przy jej pomocy. Podczas debaty asp. Dariusz Opatrzyk przedstawił informacje na temat działalności profilaktycznej policji. Nie zabrakło kwestii związanej z dzielnicowymi. Omówiono też funkcjonowanie aplikacji mobilnej "Moja komenda".

Reklama__________________________________________________________________________________________

Zakupy w Mysłowicach
 
 
Tel. (w godz. 6-22) 530 - 639 - 395
 
 
do domów, biur, warsztatów itp.
  Bezpłatnie przywozimy
___________________________________________________________________________________________________

 
Zaplanowane spotkanie zakończyło się krótkim podsumowaniem przedstawionych narzędzi i rozmową na temat bezpieczeństwa, gdzie każdy z uczestników mógł wypowiedzieć się w tej kwestii i podzielić swoimi spostrzeżeniami. Liczne pytania w trakcie trwania debaty jak i po jej zakończeniu, pokazały, że rozmowy na temat bezpieczeństwa są potrzebne. (jkd)
stat4u PortalPOLSKA.pl