Wiele miast (351)

Czym charakteryzuje się kurs CPE?


Swoją znajomość języka angielskiego warto potwierdzić w niezależnych instytucjach. Wtedy otwiera wiele nowych możliwości, szczególnie za granicą.

Gdy twój poziom angielskiego jest bardzo wysoki, warto pomyśleć o zapisaniu się na egzamin CPE, aby uzyskać Certificate of Proficiency in English.

Reklama
Certificate of Proficiency in English, znany też jako Egzamin Cambridge English: Proficiency, to certyfikat językowy, który sprawdza znajomość angielskiego na poziomie C2. Ci, którzy pozytywnie zaliczą egzamin, uzyskują potwierdzenie swojego najwyższego poziomu znajomości tego języka.
 
Dzięki pozytywnemu zaliczeniu egzaminu CPE można znacznie poszerzyć swoje perspektywy zarówno w dziedzinie edukacji, jak i kariery. Certyfikat językowy uznawany jest przez tysiące instytucji na całym świecie, między innymi przez uczelnie wyższe, instytucje państwowe czy też przez firmy. Dzięki niemu można też łatwiej uzyskać przyjęcie na studia anglojęzyczne w innych krajach czy otrzymać wizy.

   
Zdjęcia z galerii strony internetowej: Lincoln.edu.pl/warszawa

Gdy twoja znajomość angielskiego jest bardzo dobra i czujesz, że możesz podejść do egzaminu bez żadnych wcześniejszych przygotowań, w takim przypadku możesz już teraz zapoznać się z aktualnymi terminami. Jeżeli jednak nie czujesz się zbyt pewnie, w takim przypadku warto pomyśleć o zapisaniu się na specjalny kurs CPE w Warszawie lub w innym mieście.
 

Głównymi celami kursów CPE są:
 
- zebranie, powtórzenie oraz uzupełnienie wiedzy dotyczącej gramatyki

- zapoznanie uczestników ze strukturą tego egzaminu, typami pojawiających się pytań, technikami egzaminacyjnymi

- rozwinięcie umiejętności komunikacyjnych w wielu sytuacjach

- pomoc w pisaniu różnych typów tekstów
 
 
W trakcie kursów uczestnicy pracują między innymi na testach z poprzednich lat, dlatego też mogą przygotować się do własnego egzaminu jeszcze lepiej i podwyższyć swoją szansę na jego pozytywne zaliczenie.
 
Do zapisania się na kurs CPE w Warszawie zaprasza Szkoła Nauki Języków Obcych Lincoln (Lincoln.edu.pl).

Więcej na stronie internetowej: Lincoln.edu.pl/warszawa


 
stat4u PortalPOLSKA.pl