Wiele miast (380)

Ciekawe nowe zastosowanie samochodu Nysa 522


Ciekawe zastosowanie samochodu Nysa 522 oferuje jej właściciel, który poszukuje partnerów współpracy. Nysa została wyposażona w nową zabudowę gastronomiczną mobilnej lodziarni.

Auto ma całkowicie nową zabudowę wewnątrz. Samochód dotąd nie był używany. Zapomniany egzemplarz Nysy 522 został pomysłowo przywrócony do życia.

Reklama
Nowy lakier w kolorze róż w perle nadał samochodowi elegancki wygląd, a kola, zderzaki i listwy w brokacie dodatkowo jego wygląd uatrakcyjniają. 
 
W aucie jest zamontowana maszyna do lodów włoskich, chłodzona powietrzem. Zapewniona jest ciągła praca z wydajnością aż 25 litrów na godzinę, z opcją przechowywania schłodzonej masy lodowej.

Reklama____________________________________________________________________________________________________


Polska Giełda Samochodowa
www.tuTOauto.pl

Osobowe, dostawcze, ciężarowe, skutery,
motocykle, maszyny rolnicze i budowlane

   
___________________________________________________________________________________________________________

Oświetlenie zapewnia wewnętrzna sieć 230v oraz oświetlenie ledowe wewnątrz auta i na zewnątrz - oświetlana jest makieta przysmaku lodowego widniejąca na dachu, która jest oświetlona czterema halogenami ledowymi.

 

Właściciel nawiąże współpracę. Może ktoś posiada miejsce do wystawienia lodziarni oraz można dojeżdżać na imprezy dla dzieci i dorosłych.

Kontakt:  raf_gt[@]wp.pl

(ac)  
stat4u PortalPOLSKA.pl