Kultura Edukacja
Bydgoscy policjanci uratowali kobietę
Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz Wyżyny uratowali niedoszłą samobójczynię. Kobieta próbowała odebrać sobie życie wskakując do wody na plaży w Chmielnikach.
Policjanci bezzwłocznie udali się we wskazane miejsce. Tam zastali pracownika ochrony, który oświadczył, że dosłownie przed chwilą widział, jak młoda kobieta wskoczyła z końca pomostu do wody. Policjanci zauważyli w pewnej odległości od brzegu, unoszące się na wodzie ciało kobiety. Mł. asp. Roland Sobiecki wskoczył do wody i popłynął w kierunku desperatki, natomiast mł. asp. Krzysztof Bochenek w tym czasie asekurował swojego kolegę z pomostu rzucając w jego kierunku linę.
Z uwagi na to, że kobieta po wyciągnięciu z wody nie oddychała, policjanci przystąpili do reanimacji. Po kilku minutach kobieta zaczęła samodzielnie oddychać. Przybyła na miejsce karetka, zabrała młodą desperatkę do szpitala, gdzie trafiła pod specjalistyczną opiekę lekarzy. (jkd)
BEZPŁATNIE PRZYWOZIMY![]() |
Zakupy w Bydgoszczy
Tel. (w godz. 7-22) 602 - 740 - 856
do domów, biur, warsztatów itp.
|
-
Listwa karniszowa creativa Lk-01
-
Jakie podstawy do stolików..
-
Kontrola z urzędu skarbowego –..
-
Jak izolacja drgań poprawia..
-
Szukasz stylowej łazienki?..
-
Idealny kosz prezentowy na..
-
Jak przygotować mieszkanie do..
-
Mikasa V200W vs V200W-CEV. Którą..
-
ASG z praktycznego punktu widzenia
-
Zostań kierowcą TIR-a: Wymagania,..
-
Gry miejskie: nowoczesne..
-
Gry miejskie: Nowoczesne..
-
Domy Szeregowe w Gdyni – Komfort..
-
Jak często można odwiedzać bliską..
-
Kosze prezentowe na urodziny –..
-
Jak dobrać idealne wyposażenie do..
-
Sindbad- podróżuj wygodnie!
-
Rytuały miłosne - magiczne..
-
Ośrodek leczenia uzależnień..
-
Kurtyny chłodnicze – jak działają..
-
Poradnik „Jak napisać powieść?”..
-
Kontenery socjalne – praktyczne..
-
Jak zaplanować udaną jednodniową..
-
Jak wybrać półkotapczan?



