Wiele miast (351)

Bramofon - kiedy instalować?

 
Wszystkie obiekty, z jakimi spotykamy się na co dzień są narażone na zaistnienie w nich działań niepożądanych: włamań, kradzieży, aktów wandalizmu. Dlatego montowane są systemy ochronne.

Mogą być stosowane w biurowcach, zakładach produkcyjnych, na parkingach czy nawet w domach – wszędzie, gdzie można je podłączyć do dowolnej centrali Slican (oprócz central ITS).

Reklama
Bramofony DPH.IP Slican przeznaczone są do instalacji wszędzie tam, gdzie wymagana jest kontrola dostępu i nawiązywanie połączeń głosowych z możliwością podglądu wejścia oraz sterowanie otwarciem drzwi lub bramy przy pomocy kart zbliżeniowych, kodu PIN lub zdalnie z telefonu.  
 
Pandemia spowodowała duże zmiany w naszym życiu. Znacznie więcej czasu spędzamy w swoich domach czy mieszkaniach, ale to nie sprawia, że chociażby złodzieje nie grasują. Jednymi z najczęstszych klientów systemów alarmowych i umożliwiających identyfikację głosową osób są wspólnoty i zarządy wspólnot mieszkaniowych oraz firmy administrujące nieruchomościami w typie osiedli domów i bloków mieszkaniowych.
 
Nie mniejszą grupę klientów stanowią biura, magazyny, sklepy, firmy produkcyjne, ale również nasze domy, mieszkania. Wszędzie tam potrzebna jest pełna kontrola nad działaniami ludzi, maszyn, naszym majątkiem i zdarzeniami, które mogą tam zaistnieć. Systemy służące komunikacji z osobami przybyłymi do biura, magazynu, zakładów produkcyjnych lub bloków mieszkalnych i mieszkań i innych chronionych pomieszczeń wzmacniają nasze poczucie bezpieczeństwa.
 
- Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Redux oferuje sprzedaż, instalacje oraz konserwacje central telefonicznych, telefonów, telefaxów, domofonów, videodomofonów, urządzeń łączności, systemów alarmowych SSWIN, systemów telewizji dozorowej CCTV, systemów kontroli dostępu SKD, rejestracji czasu pracy RCP – wyliczają zakres usług specjaliści Redux i zwracają uwagę na przydatność bramofonów i domofonów z kamerką. – Dają możliwość sprawdzenia, kto czeka za drzwiami. Dzięki nim możemy sprawdzić, kto przybywa do nas z wizytą albo np. kurierowi przekazać informacje, gdzie zostawić paczkę, aby uniknąć bezpośredniego kontaktu, tak niewskazanego w obecnym okresie zagrożenia epidemicznego.
 
 
Slican DPH
 
Bramofony Slican serii DPH przeznaczone są do instalacji w obiektach, w których wymagany jest szeroki zakres usług. Ich funkcjonalność wykracza poza typowe funkcje bramofonów, ograniczających wyłącznie dostęp z zewnątrz. Zapewniają komfortową obsługę oraz wygodną instalację i serwis. Mogą być stosowane w biurowcach, zakładach produkcyjnych, na parkingach czy nawet w domach – wszędzie, gdzie można je podłączyć do dowolnej centrali Slican.
 
 
Adapter bramofonu DPH
 
Adapter bramofonu DPH dwuprzyciskowego (DPH.AB-U2.M) to specjalna płytka elektroniki DPH, z głośnikiem i mikrofonem przeznaczona do zamontowania w obudowie innej niż fabryczna.
 
 
Bramotel CBRA1
 
Bramotel jest rozwiązaniem dla użytkowników, którzy chcą za pomocą jednego urządzenia i jednej sieci wygodnie obsługiwać telefon i domofon. To nowoczesne urządzenie pozwalające połączyć klasyczną instalację domofonową z posiadaną linią telefoniczną. Umożliwia łączność z kasetą domofonu przy pomocy standardowych aparatów telefonicznych - drzwi lub bramę otwieramy za pomocą telefonu. Rozwiązanie to daje szereg nowych możliwości użytkowych w porównaniu do zwykłego domofonu.
 
Szczegóły na stronach www.redux.net.pl


 
stat4u PortalPOLSKA.pl