Kalisz
Boisko dla wszystkich

Mamy kolejne bezpieczne miejsce, w którym możemy aktywnie spędzać czas - nowe boisko przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kaliszu. Dziś obiekt oficjalne otworzyli prezydent Krystian Kinastowski i dyrektor placówki Beata Zalewska. Boisko jest ogólnodostępne, mogą z niego korzystać zarówno uczniowie, jak i pozostali mieszkańcy.

Reklama

Prace obejmowały odwodnienia boiska, wykonanie nawierzchni z poliuretanu, ogrodzenia systemowego panelowego, budowę chodników z kostki brukowej, montaż piłkochwytów, monitoringu, ławek, koszy na śmieci i tablic regulaminowych. W ramach zadania powstały także trawniki oraz tereny zielone.

Otwarcie obiektu uświetnił występ rapera MC Sobieski i dzieci z SP 1 oraz mecz, który rozegrali uczniowie z nauczycielami i przedstawicielami Rady Osiedla Śródmieście I.

W uroczystości uczestniczyli: przedstawiciele Miasta Kalisza – prezydent Krystian Kinastowski, radni Marian Durlej i Eskan Darwich, naczelnik Kancelarii Prezydenta Miasta Marcin Cieloszyk, naczelnik Wydziału Edukacji Mariusz Witczak, reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 1 z dyrektor Beatą Zalewską na czele, Rady Osiedla Śródmieście I, duchowieństwa.

Reklama_________________________________________________________________________________________
 

 
Bezpłatnie dostarczamy zakupy
- w Kaliszu, 
Ostrowie Wlkp.
 
   

Kliknij:
        

_____________________________________________________________________________________________
stat4u PortalPOLSKA.pl