Wrocław
belVita zaprasza mieszkańców Wrocławia na pyszne zbilansowane śniadanie!

Marka belVita – lider na rynku ciastek pożywnych[1], przygotowała wyjątkową wakacyjną akcję z myślą o wszystkich szukających pomysłów na urozmaicone śniadania. Jak wynika z badań Ipsos na zlecenie belVita w 2014 roku[2], aż 88% Polaków nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez tego posiłku. Jednocześnie, coraz bardziej zabiegani, szukamy rozwiązań, które będą z jednej strony szybkie i wygodne, a z drugiej pożywne i smaczne. W odpowiedzi na te wyzwania, już w tym tygodniu w trasę po Polsce rusza specjalny śniadaniowy autobus – w lipcu odwiedzi 5 wybranych miast. Wrocław to jego drugi przystanek! Do piątku mieszkańcy Wrocławia w wybranych punktach miasta będą mogli samodzielnie skomponować swój zestaw z ciastkami belVita, porcją owoców, produktem mlecznym i ciepłym napojem. A w najbliższą sobotę, 12 lipca w godzinach 8.00-12.00, zapraszamy do Parku Południowego na piknik śniadaniowy pełen atrakcji, podczas którego będzie można dowiedzieć się więcej o zbilansowanym odżywianiu, spróbować pięciu zbilansowanych śniadań z belVitą oraz wziąć udział w warsztatach jogi czy skorzystać z porad stylisty.[1]Nielsen, Panel Rynku Detalicznego, cała Polska, kwiecień 2014
[2]Ipsos, Omnibus, CAPI, N=1000, Polska, marzec 2014,wyniki badań zawarte w raporcie: Zbilansowane śniadanie z belVitą – wyniki badań 2014 propozycje śniadań

Reklama
Choć śniadanie to dla znacznej większości Polaków oczywisty element poranka, tradycyjna forma obfitego posiłku jedzonego całą rodziną przy stole jest już raczej wspomnieniem... Rosnące tempo i poranny pośpiech nie sprzyjają jego celebracji, zwłaszcza w ciagu tygodnia. Badania pokazują, że zdarza się, że rezygnujemy ze śniadania na rzecz przygotowań do wyjścia z domu. Dlatego też Polacy powoli zmieniają swoje przyzwyczajenia tak, aby dostosować porę, miejsce oraz menu do współczesnych realiów. Z myślą o szukających pomysłów na zróżnicowane, a jednocześnie wygodne, pyszne i wartościowe śniadanie, powstała nowa akcja marki belVita. Śniadaniowy autobus belVity, który 30 czerwca wyruszył w trasę po Polsce, w tym tygodniu odwiedza Wrocław. Wrocławianie będą mogli poznać ciekawe wakacyjne inspiracje i przepisy na śniadania, a także skomponować własny zestaw – na gości czeka wybór ciastek belVita w różnych wariantach smakowych, porcja owoców, produkt mleczny i ciepły napój.
 
belVita we Wrocławiu – od poniedziałku do soboty
 
Do najbliższego piątku (11.07.2014) w godzinach 7.30 – 9.30 śniadaniowy autobus belVity będzie czekał na mieszkańców Wrocławia w wybranych lokalizacjach:
• 07.07.2014 – ul. Swobodna, biurowce: Aqarius,  Arkady Wrocławskie, Globis
• 08.07.2014 – ul. Oławska
• 09.07.2014 – ul. Św Mikołaja, biurowce: Archicom, Wratislawia Center, Avon, główna
siedziba Eurobanku
• 10.07.2014 – skrzyżowanie ul. Kazimierza Wielkiego i Ruskiej
• 11.07.2014 – ul. Strzegomska, biurowce: Silver Forum, Green Towers, BZ WBK
 
Piknik śniadaniowy z belVitą odbędzie się w sobotę 12 lipca, w Parku Południowym, w godzinach 8.00-12.00. Wszyscy odwiedzający będą mieli możliwość spróbowania 5 wyjątkowych śniadań, zrelaksowania się podczas zajęć jogi lub zumby, spotkania ze stylistą i skorzystania z porad dietetycznych. Dla odwiedzających przygotowano również test „Jakim typem śniadaniowca jesteś”, który pozwoli dopasować odpowiedni zestaw śniadaniowy do swojego stylu życia.
 

belVita to ciastka stworzone specjalnie z myślą o śniadaniu, które powinno być dobrą bazą do rozpoczęcia każdego dnia. Jako marka, od lat obserwujemy zwyczaje śniadaniowe Polaków i kształtujemy trendy, pokazując, że ten najważniejszy posiłek może być jednocześnie szybki w przygotowaniu, pyszny i pożywny. Podczas wakacyjnej trasy chcemy podpowiedzieć Polakom, jak w łatwy sposób skomponować zbilansowany poranny zestaw. Zaprosimy uczestników do spróbowania ciastek belVita, które w połączeniu z sezonowymi owocami, np. gruszkami lub orzeźwiającymi cytrusami i jogurtem naturalnym mogą być wygodnym sposobem na dobre rozpoczęcie dnia. Do tego kawa lub herbata i gotowe - mówi Ewelina Polińska, brand manager belVita w Mondelez Polska S.A.

Więcej informacji o śniadaniowej trasie belVity jest dostępnych na stronie www.belVita.pl

Dlaczego belVita?
ü  Bo jej receptura jest wyjątkowa:Produkt zawiera pełne ziarno przynajmniej 5 rodzajów zbóż. Jest źródłem witamin, składników mineralnych i błonnika.
ü  Bo jest smaczna: belVita jest dostępna w wielu pysznych smakach, między innymi: Musli
z Owocami, Zboża z Mlekiem, Kakaowe, Orzechy + Czekolada lub Owoce leśne, Pyszne Nadzienie z Jogurtem Naturalnym
ü  Bo jest częścią zbilansowanego śniadania i pozwala dobrze zacząć dzień:Ciastka belVita to propozycja zbilansowanego śniadania wraz z porcją owoców, niskotłuszczowym produktem mlecznym oraz ciepłym napojem.
 
Energia na cały poranek*
 
Ciastka śniadaniowe belVita mają wysoką zawartość skrobi wolno trawionej, która jest wolno uwalnianym węglowodanem. Spożycie produktów o wysokiej zawartości skrobi wolno trawionej (SDS) podnosi stężenie glukozy we krwi po posiłku w mniejszym stopniu niż spożycie produktów o niskiej zawartości SDS.
stat4u PortalPOLSKA.pl