Lublin
BawiMiSie!

BawiMiSie! to propozycja dla całych rodzin, które w ten szczególny wieczór chciałyby wraz ze swoimi dziećmi (2-12 lat) spędzić czas na atrakcyjnej i bezpiecznej zabawie sylwestrowej pod okiem wykwalifikowanych animatorów. Podczas sylwestrowego balu przebierańców budynek Centrum Kultury w Lublinie przemieni się w dżunglę pełną wesołych zwierząt. Dzieci wraz z rodzicami będą mogły przygotować swoje własne, niepowtarzalne przebrania zwierzątek pod okiem El Bruzdy – projektantki kostiumów teatralnych. Wieczór przepełniony będzie tańcem, iluzją i śpiewem. Wodzirejem balu będzie Pan Ząbek, znany z niezwykłej umiejętności do przenoszenia swych widzów do świata magii. Nie zabraknie też specjalnych pokazów sztucznych ogni. 

Reklama

W programie m.in.: 

 

TworzyMiSie – warsztaty kostiumowe. 

Zachęcamy do samodzielnego przygotowania strojów balowych. Obowiązującym motywem będą zwierzaki pod każdą postacią: realne, mityczne, fantastyczne. Dzieci wraz z rodzicami będą mogli przygotować swoje własne, niepowtarzalne przebrania w domu lub pod okiem El Bruzdy – projektantki kostiumów teatralnych i scenografki. Artystka zaprasza na warsztaty 30 i 31 grudnia od godz. 16.00 (zapisy: sztuczka@ck.lublin.pl). 

 

WidziMiSie – maraton filmów krótkometrażowych. 

W programie m.in. blok poświęcony animacji lubelskiej, tworzonej przez dzieci lub dla dzieci. 
 

Reklama________________________________________________________________________________
 

Optima              
Zamów kuriera

Paczki, przesyłki
 

Kurier-Lublin.pl

Bezpłatna dostawa
sklepu spożywczego


tel. 534-787-231

WDomowychCenach.pl

 

_______________________________________________________________________________________
 

NuciMiSie – karaoke dla dzieci. 

 

W ramach balu przebierańców Sylwia Lasok zaprosi dzieci i rodziców do wspólnego muzykowania. 

 

BawiMiSie – przestrzenie do zabaw dla najmłodszych inspirowane zabawami pierwotnymi. 

Umożliwimy dzieciom (2-5 lat) zabawę w bezpiecznych warunkach, z dostosowanym do ich percepcji nagłośnieniem i oświetleniem. Prowadzący Jan Tuźnik zaproponuje małym uczestnikom tańce, gry i zabawy. 

 

MarzyMiSie – plastyczna ściana marzeń na 2016 rok.  

Dodatkowo pojawi się sala zabaw interaktywnych dla dzieci i rodziców – przestrzeń wypełniona poduszkami i przystosowana do aktywności fizycznej. Kilku lubelskich restauratorów zaproponuje także uczestnikom zdrowe przekąski i napoje.  

Regulamin i formularz zgłoszeniowy BawiMiSie do pobrania na stronie http://ck.lublin.pl/pl/wydarzenia/bawimisie-bawisko-sylwestrowe/ Liczba miejsc ograniczona. Program BawiMiSie powstał we współpracy Pracowni Sztuczka i Fundacji Podushkowiec.

 

BawiMiSie! – Bawisko Sylwestrowe / Centrum Kultury w Lublinie / godz. 17:00 - 22:00  

stat4u PortalPOLSKA.pl