Kalisz
Architektour 2019

Miasto Kalisz razem z Fundacją „Na Dużą Skalę” organizują w maju warsztaty Architektour 2019. W ich ramach do naszego miasta przyjedzie 120 studentów architektury

Reklama
Oprócz studentów, podczas Architektour 2019 miasto odwiedzą doświadczeni na polu architektury tutorzy, którzy będą sprawować merytoryczną opiekę nad tworzeniem poszczególnych koncepcji. Są m.in. Aleksander Dynarek - malarz, rysownik i asystent w pracowni komputerowego wspomagania projektowania na Wydziale Wzornictwa i Architektury Wnętrz łódzkiej ASP, Oskar Grąbczewski - prowadzi pracownię Grąbczewscy Architekci, jest laureatem ponad 50 nagród i wyróżnień w przeglądach architektonicznych oraz Aleksander Krajewski - architekt, współzałożyciel Fundacji Napraw Sobie Miasto, członek zarządu katowickiego oddziału SARP, od lat zaangażowany w poprawę jakości życia poprzez rewitalizację, partycypację i zrównoważony transport.

Warsztaty to także wiele wydarzeń, w których wziąć mogą udział sami mieszkańcy Kalisza. W ramach Architektour 2019 planowane są otwarte wykłady i debaty na temat przestrzeni miejskiej.

Do udziału w projekcie zaproszono także firmy, które są szczególnie istotne dla rozwoju przeznaczonych do opracowania obszarów czyli Colian Holding S.A., Teknia Automotiv i  Wistil Spółka Akcyjna.

Reklama_________________________________________________________________________________________

 
Bezpłatnie dostarczamy zakupy
- w Kaliszu, 
Ostrowie Wlkp.
 
   

Kliknij:
        

____________________________________________________________________________________________
stat4u PortalPOLSKA.pl