Wiele miast (351)

Aranżacje wnętrz pracowni Abrys – tradycyjne, nowoczesne, a przede wszystkim funkcjonalne

 
Znane projektantki wnętrz Abrys - Agnieszka Wojciechowska
i Agnieszka Nadolińska-Pilarek przebojem zdobywają coraz większe uznanie w branży architektury wnętrz. Projektowanie wnętrz nie polega na zwykłym rozmieszczeniu mebli i sprzętów, jak wyobraża sobie wiele osób.

To sztuka, artystyczna wizja, kreacja wnętrz – oferująca codzienną wygodę, praktyczną przydatność i funkcjonalność.

Reklama
W blogu https://blog.abrys.net propozycje realizacji projektów wnętrz Abrys wyróżniają się lekkością stylu, kreatywnością rozwiązań, emocjami opisanymi w barwach, kształtach, przyciągających uwagę, modnych aranżacjach. Przykłady rozwiązań i charakterystyki stylów aranżacji wnętrz eksponowane w blogu podpowiadają koncepcje do wyboru przez zainteresowanych dobraniem najciekawszych wzorów dostosowanych do charakteru pomieszczeń. Znaleźć w blogu można charakterystyki i przykłady stylów: industrialnego, typu loft, skandynawskiego, hampton, eklektycznego, współczesnego, glamour, rustykalnego, kolonialnego, nowojorskiego, minimalistycznego.  
 
- Solidnie zawiązana współpraca z projektantem wnętrz prowadzi do zadowolenia z założonego celu i otwiera wcześniej niedostępne możliwości – podkreślają projektantki Abrys. - Dzięki temu nie tylko zainteresowany otrzymuje solidnie i po prostu dobrze wykonany projekt.  
 
Zlecenie projektowania wnętrz doświadczonym specjalistkom Abrys pozwala oszczędzać czas, środki, a także podnosi potencjał i wartość rynkową domu czy mieszkania. Nowoczesne projektowanie wnętrz  to w uproszczeniu tworzenie przestrzeni, w której spędzamy większość czasu. I nie chodzi o to tylko, aby wnętrza były bardziej atrakcyjne wizualnie, ale także o to, aby były również komfortowe, funkcjonalne, bezpieczne. Sama usługa nie polega tylko na przekazaniu klientowi gotowych rzutów pomieszczeń. - Wiemy, że potrzeba tego czegoś więcej, stworzenia pomieszczeń z duszą, cieszących oko i dających poczucie domowego nastroju lub biurowej funkcjonalności i nasi klienci to otrzymują – dodają projektantki Abrys. - Projektujemy wnętrza ponad 15 lat i dlatego już mało co jest w stanie zaskoczyć.  
 
Niektórzy z zamawiających usługę projektowania mają pomysł na wnętrze, ale nie wiedzą jak to wszystko połączyć w całość. Chcą, aby dom, wnętrze „wyglądało dobrze”, a projektantki Abrys materializują te sugestie w atrakcyjnych wersjach projektów. Inni nie mają żadnych pomysłów i nawet nie są pewni od czego zacząć remont domu, a są też tacy, którzy zwyczajnie z braku czasu, pędu życia, itp. chcą oddać swoje domy, mieszkania w ręce projektanta. W każdym z tych wariantów powierzenie aranżacji wnętrz doświadczonym projektantkom Abrys jest najlepszym rozwiązaniem.  
 
W zależności od wielkości lokalu, jego skomplikowania i zakresu podejmowanych działań, przebieg współpracy może się różnić. Zwykle jednak współpraca rozpoczyna się od osobistego spotkania – w biurze, mieszkaniu albo na budowie. Projektantki na tym etapie rozmawiają ze zleceniodawcami o potrzebach, oczekiwaniach, a także o budżecie i terminach. Kolejną fazą działania jest dokładny pomiar pomieszczeń. Na jego podstawie formułowana jest koncepcja
lub kilka koncepcji do wyboru, w zależności od ustaleń. Projektantki Abrys podpowiadają
najlepszy wariant wyboru koncepcji, kierunku działań, określają styl i charakterystykę
wnętrz – w modelu 3 D.  
 
Na spotkaniu omawiane są wszystkie elementy modelu wraz z dobranymi materiałami. Dokonywane są ewentualne korekty. A na etapie wizualizacji ustalane są rezultaty poprzednich etapów projektowych. Po tych ustaleniach przychodzi etap zamykania projektu - na podstawie poprzednich działań i poprawek tworzone są rysunki wykonawcze, lista zakupów i ostatecznie ustalane jest wszystko, co niezbędne do stworzenia i zakończenia projektu.  
 
W trakcie realizacji projektu podejmowany jest kompleksowy nadzór nad budową. Czasami nakłada się czasowo na wcześniejsze etapy. Podobnie z wszelkimi zakupami oraz rozmowami
z ekipą budowlaną.  
 
Z powszechnie wiadomych przyczyn, z powodu trwającej pandemii upowszechnia się projektowanie wnętrz online – oczywiste jest, że ten rodzaj współpracy wygląda trochę inaczej niż wcześniejsze formy działania. Każdy projekt jest inny i dlatego opracowywane one są indywidualnie, nie szablonowo.  
 
Pierwszy wariant współpracy z projektantkami jest taki, kiedy projekt dotyczy remontu, odświeżenia czy zmiany czegokolwiek w już istniejącym, zamieszkałym lokalu. Drugi dotyczy powstających lub dopiero co powstałych domów, mieszkań. Wtedy im szybciej, tym lepiej
- nawet przed odbiorem od dewelopera. Wiele rzeczy można wtedy jeszcze łatwo i bez kłopotu skorygować, zanim „dostaniemy klucze”. Dzięki temu często unikamy kucia ścian, bałaganu, zniszczeń spowodowanych przeróbkami i związanych z tym zbędnych kosztów. Dobrym pomysłem będzie zatem kontakt z projektantkami Abrys sporo jeszcze przed stawianiem ścian działowych, układaniem instalacji, itp.  
 
Projektowanie nie dotyczy tylko opracowania wizji wnętrza, ale ważne jest też opracowanie budżetu na podstawie wieloletniego doświadczenia i znajomości dostępnych rozwiązań.

Ponadto od pomysłu po nadzór nad wykonywaniem aranżacji specjalistki Abrys zajmują się realizacją od początku do końca. Każdy etap planują i omawiają ze zleceniodawcami. Jeśli zachodzi potrzeba, niektóre etapy biorą na siebie. Przydaje się wyższe wykształcenie techniczne zdobyte na Poznańskiej Politechnice. Dzięki temu projekty wnętrz są wykonane prawidłowo, funkcjonalnie i z zapewnieniem przestrzegania dyscypliny budżetowej.  
 
Aranżacja wnętrz to również współpraca ze sklepami, handlowcami, wykonawcami. Imponujący wachlarz propozycji jest do obejrzenia w blogu https://blog.abrys.net : przykładowe realizacje i projekty: klimatyczny nowoczesny projekt salonu, elegancki salon w projekcie i aranżacji Abrys, projekt kawalerki na wynajem, realizacja projektu salonu, realizacja projektu sypialni, pięknej jadalni, realizacja projektu łazienki dla dziecka, projektowanie kuchni z biurem projektowym, projekt wnętrza salonu z kuchnią, projekt pokoju dla dziecka, projekt aranżacji recepcji w firmie itd.

Publikacja promocyjna.
stat4u PortalPOLSKA.pl