Wiele miast (40)

Aranżacja małej łazienki w bloku

 
Mieszkanie w bloku ma swoje zalety, ale też wady. Jednym z problemów są dość małe łazienki. Ale z pomocą przychodzi firma Łazienka w 10 Dni. Specjaliści czynią cuda na małej powierzchni łazienki w mieszkaniu w bloku.

Firma Łazienka w 10 Dni z siedzibą w Warszawie specjalizuje się w kompleksowych remontach, wykończeniach stanu surowego w łazienkach na terenie całej Warszawy a także Marek, Wołomina, Piaseczna, Mińska Mazowieckiego, Legionowa, Grodziska Mazowieckiego, Otwocka, Pruszkowa,
Góry Kalwarii.

Reklama
Odpowiednia aranżacja wnętrza, efektywny dobór akcesoriów, właściwe planowanie ograniczonej przestrzeni i możliwości współczesnych technologii składają się na zaskakujące swoją funkcjonalnością projekty małych łazienek. Realizowany jest taki projekt małej łazienki w krótkim terminie. Specjaliści wykonują remont małej łazienki sprawnie i nie uciążliwie dla lokatorów mieszkania.
 
Projekt małej łazienki w bloku powstaje z uwzględnieniem potrzeb i uwag szczegółowo omówionych z lokatorami mieszkania. - Naszym głównym zadaniem jest wyeliminowanie ryzyka
i stresu podczas remontu łazienki, stawiając na pierwszym miejscu zadowolenie klienta i funkcjonalny projekt, szczególnie w małych łazienkach w blokach
– podkreślają specjaliści lazienkaw10dni.pl. - Porównując się z innymi wykonawcami, nasze podejście eliminuje stres, jest kompleksowe i wysokiej jakości.
 
Decyduje o tym specjalistyczne doświadczenie wyłącznie w projektowaniu i remontach łazienek. Każdy pojedynczy element projektu łazienki i jego cena zostaną zawarte w umowie – bez żadnych niespodzianek. Specjaliści lazienkaw10dni.pl wykonali w Warszawie i w regionie już setki pięknych i funkcjonalnych łazienek. Firma specjalizująca się w remont łazienki warszawa działa od 2012.
 
Funkcjonalne rozmieszczenie urządzeń toaletowych, umiejętne zakomponowanie, nawet w małej łazience wanny, prysznica, a także pralki automatycznej, pawlaczy i na przykład suszarki pozwala na efektywne wykorzystanie powierzchni. A przy tym projekt i wykonany remont łazienki cieszą oko swoją estetyką, funkcjonalnością i dokładnością wykonania przez fachowców tej branży.
 
Podczas projektowania małej łazienki, należy zachować umiar w dodawaniu zbyt dużej ilości kolorów oraz różnych akcesoriów. Przestrzeń nawet małych łazienek optycznie powiększają jasne kolory płytek ściennych i podłogowych, proste linie, bez zbyt dużej ilości szczegółów.
Płytki na ścianach warto zaprojektować jak największe i jasne. Korzystne jest zastosowanie dobrze dobranych szafek pod umywalkę - podwieszanych lub na nogach.
 
Obecnie mamy bardzo duży wybór rozmiarów płytek ściennych jak i podłogowych. Do niedawna tradycyjnym podejściem było, że małe płytki stosujemy do małej łazienki, a duże do dużej. Jest to już nieaktualne założenie projektowe, bo im mniej fug na ścianach i na podłodze tym mniej szczegółów w łazience, przez co łazienka staje się bardziej czysta i przestrzenna. Duże płytki,
np. o rozmiarach 30×60 cm lub 90×120 cm, można z powodzeniem stosować w małych łazienkach. Kolor płytki najlepiej biały lub jasny beż w połysku.
 
Natomiast nieracjonalne jest instalowanie zbyt wielu luster, wbrew wyobrażeniom o optycznym powiększaniu małej przestrzeni, bo takie lustra dają frustrujące wrażenie natłoku zbyt wielu elementów, których lustrzane odbicie tworzy wrażenie nadmiaru elementów wyposażenia małej łazienki.
 
Wskazane jest także ograniczanie w łazience dużych szaf i słupków. - Nie stosujmy także zbyt dużo kolorowych dodatków – doradzają doświadczeni specjaliści firmy Łazienka w 10 Dni.
– Raczej nie stosujmy szafek nad umywalką czy pawlaczy nad drzwiami.
 
W szafce pod umywalkę, najlepiej podwieszanej lub na nogach można usunąć uchwyty do frontów i zastosować sposób otwierania na dotyk. Podwieszane szafki są mniej pojemne, jednak nie zabierają tak dużo miejsca jak szafki do podłogi.


Publikacja zewnętrzna.
stat4u PortalPOLSKA.pl