Wiele miast (351)

Amerykanie utknęli w książeczkach czekowych, a w Polsce można mieć terminal Grupy LEW do przyjmowania płatności za darmo?

 
Polska wyprzedza nawet USA w dziedzinie terminali płatniczych. Przeskoczyliśmy epokę papierowych czeków bankowych, w której utknęli Amerykanie.
 
W polskich sklepach, restauracjach, nawet już w małych sklepikach i zakładach usługowych, także w kasach PKP można płacić zbliżeniowo, bezgotówkowo. A jednym z liderów sieci terminali płatniczych jest sieć Grupa LEW S.A., firma z całkowicie polskim kapitałem i wspierająca polski biznes.

Reklama
Ta całkowicie polska firma działa już od 25 lat. Wywodzi się z Częstochowy, w tym mieście ma siedzibę. Najwięcej podmiotów współpracujących z Grupą LEW jest w regionie Śląska, lecz firma rozwija się na coraz większą skalę – w całym kraju, nie tylko na Śląsku. W ostatnim czasie spółka uruchomiła oddział w Warszawie, który mieści się przy ul. Jasnej 1, na 4 piętrze – w budynku pod Orłami.  – Na Mazowszu mamy już ok. 500 terminali, głównie w restauracjach i barach – podlicza Mariusz Koper, menadżer zespołu Grupy LEW ds. kluczowych klientów.  - A w warszawskich sklepach działa już znacznie ponad tysiąc naszych terminali, na ogół w sklepach spożywczych. 

   
Terminale Grupy LEW oprócz przyjmowania płatności dają także przedsiębiorcom możliwość zarabiania z ich wykorzystaniem,
a dla masowych klientów służą ułatwieniami, bo można z ich pomocą realizować doładowania pre-paid, płatności za rachunki, cash back, program bonusowy, lojalnościowy.  - W całej Polsce, we wszystkich regionach działa już kilka tysięcy naszych terminali – podkreśla Janusz Sobczyk, członek zarządu w Częstochowie. 

Grupa LEW S.A. rozwija także program Elektronicznej Karty Mieszkańca w kilku miastach – w Częstochowie, Giżycku, Oświęcimiu, Bolesławcu program został już wdrożony, a w wielu innych miastach jest w trakcie ich wprowadzania. Elektroniczna Karta Mieszkańca to coś dla patriotów lokalnych, to program lojalnościowy wspierający polskie firmy sprzedające swoje towary lub usługi na lokalnym rynku w poszczególnych miastach i gminach. Punkty uzyskiwane z pomocą Elektronicznej Karty Mieszkańca sumują się, co zachęca mieszkańców do wierności wobec rodzimych podmiotów.

- Poszukujemy współpracowników i partnerów biznesowych w każdym mieście i gminie – dodaje Janusz Sobczyk z częstochowskiej centrali sieci Grupy LEW. - Mamy wieloletnie doświadczenie i know how w branży finansowej, technologicznej oraz płatności mobilnych. Tworzymy spójny, kompleksowy i nowoczesny ekosystem oparty o najnowsze technologie. 

Spółka przeprowadza ponad 2 mln transakcji akceptacji płatności
o wartości prawie 100 mln zł. miesięcznie. W 220 placówkach stacjonarnej sieci Dobry Punkt Finansowy obsługuje już ponad 100 tys. osób, opłacających rachunki o łącznej wartości 40 mln złotych miesięcznie. Świadczy 22 tys. usług, w tym prowadzi 9,6 tys. punktów doładowań, 6,5 tys. terminali POS z akceptacją płatności.

Firma posiada status Krajowej Instytucji Płatniczej nadzorowanej przez KNF, z licencją nr KIP IP9/2013, to zapewnia zaufanie masowych klientów. 
   
 
Grupa LEW S.A. angażuje się także w Plan Dla Wsi, powstał Zespół Ekspertów polsko-polonijny opracowujący plan sprzedawania znakomitej polskiej żywności za granicą, pilotażowo w Wielkiej Brytanii, dostarczanej do polskich sklepów za granicą niemal bezpośrednio od rolników, z pomijaniem etapów pośredników, co pozwala sprzedawać bardzo poszukiwaną i wysoko cenioną za granicą polską żywność z zyskami dla polskich rolników, a nie dla pośredników. Zgłaszają się już polscy inwestorzy planujący uruchamianie całej sieci polskich sklepów spożywczych za granicą, w sposób zorganizowany, pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa i OPZZ Rolników i Organizacji Rolniczych. 
 
Więcej: https://lew.com.pl 

Reklama__________________________________________________________________________________________________________________________
Kontakt: 
Mariusz Koper
Menager Zespołu ds. Kluczowych Klientów
 
tel. 660 617 255 , e-mail: mkoper [@] lew.com.pl
 
Publikacja promocyjna
 
stat4u PortalPOLSKA.pl