Wiele miast (351)

Akcesoria dla niemowląt - w sklepie internetowym Bonami.pl

Bonami.pl - w jednym miejscu można wybrać wszystko,
czego potrzebujemy do urządzenia stylowego wnętrza. 
Wśród artykułów na zamówienie znaleźć można dziesiątki
tysięcy unikalnych mebli i oryginalnych dodatków.
Czas dostawy wynosi wtedy kilka tygodni.


Sklep internetowy Bonami.pl oferuje ponad 60 tysięcy oryginalnych produktów. a w magazynie dostępnych jest ponad 20 tysięcy najpopularniejszych produktów, które kupujący internetowo otrzymuje po zaledwie kilku dniach.

Reklama
Wszystko, co potrzebne dla najmłodszych dzieci: łóżeczko, kołyska, przewijacz, ochraniacze do łóżeczka. Te i inne akcesoria dla niemowląt i dzieci dostępne są w serwisie Bonami.pl. - Śledzimy aktualne trendy, współpracujemy z ekspertami i oferujemy inspiracje, gdy tylko są potrzebne – podkreślają specjaliści sprzedaży w sklepie internetowym Bonami.pl.  - Można do nas zaglądać każdego dnia i zawsze znaleźć coś nowego.
 
Klient ma aż 365 dni na wypróbowanie produktu. Jeśli potrzeba czasu, aby przyzwyczaić się do nowego mebla i znaleźć dla niego odpowiednie miejsce w domu, to serwis Bonami.pl oferuje długi okres zwrotu wynoszący 365 dni. Z wyjątkiem materacy, w tym przypadku czas na wypróbowanie wynosi 45 dni.
 
 
Serwis Bonami.pl bezpiecznie dostarcza małe paczki i meble

Przewożone są zarówno duże, jak i małe paczki, już od 14 zł. Przesyłki wielkogabarytowe są dostarczane do wybranej lokalizacji za pośrednictwem firmy kurierskiej. Cena zależy od wielkości przesyłki.
 
Odbiór osobisty jest dostępny w InPost Paczkomatach, w ponad 7 tysiącach punktów odbioru w całej Polsce. Paczka czeka na klienta do 7 dni. 
 
W wariancie dostawy na adres, zajmuje się dostarczaniem firma kurierska. Zapewniane są dostawy na terenie całej Polski, z płatnością kartą lub gotówką +8 zł. 
 
Paczki ze sklepu internetowego Bonami.pl  dostarcza także Poczta Polska, także z dostawą na terenie całej Polski, z płatność tylko gotówką.
 
Dostawa produktów wielkogabarytowych: na terenie całej Polski, z opłatami w zależności od wielkości produktu, ewentualnie z dodatkowo płatną usługą wniesienia do mieszkania.
 
 
Rozmiary przesyłek

Małe i mniejsze paczki o wadze do 10 kg, na przykład dekoracje, takie jak świecznik, lustro lub zestaw talerzy są dostarczane na adres, z niewielkimi opłatami oraz dostępna jest także darmowa dostawa - przy zamówieniu o wartości powyżej 200 zł.
 
Dostarczane są również większe paczki, o wadze do 50 kg, takie jak złożona komoda, stół, krzesła lub zwinięty dywan o długości do 2 metrów. A także przesyłki wielkogabarytowe - głównie meble, takie jak duży stół, łóżko, narożnik lub większy dywan.
 
Szczegóły:  Bonami.pl

Publikacja promocyjna
stat4u PortalPOLSKA.pl