Wiele miast (374)
50 Cent spotka się z fanami 4 kwietnia w Media Markt i SATURN w Warszawie

Na fanów doskonałego amerykańskiego rapu oraz idealnego brzmienia czeka prawdziwa gratka. Już 4 kwietnia w sklepie SATURN w Złotych Tarasach w Warszawie oraz Media Markt w M1 w Markach będą oni mieli szansę spotkać się z raperem Curtisem „50 Cent” Jacksonem.

Reklama
Artysta będzie promował w Polsce swoje profesjonalne słuchawki SMS Audio™.

W ramach promocji marki SMS Audio™ na rynku polskim, 4 kwietnia (piątek) 50 Cent zaprezentuje zalety sygnowanych przez siebie słuchawek. Podczas spotkania w sklepach SATURN w Złotych Tarasach w Warszawie oraz Media Markt w M1 w Markach fani będą mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat produktów marki SMS Audio™, której amerykański raper jest pomysłodawcą, właścicielem, a także dyrektorem generalnym.

Artysta był zaangażowany w całą ścieżkę produkcji wysokiej jakości słuchawek – od projektu, przez kontrolę jakości dźwięku, na kluczowych decyzjach biznesowych kończąc. Dzięki temu powstały wyjątkowe słuchawki, których jakość brzmienia zadowoli nawet najbardziej wytrawnych audiofilów, a także osoby śledzące najnowsze trendy w modowym i technologicznym designie.

Słuchawki SMS Audio™ firmowane przez 50 Centa, a dystrybuowane na polskim rynku przez firmę FG Poland, będą dostępne w sklepach sieci Media Markt i SATURN już  z końcem marca br. – do wyboru będzie siedem oryginalnych modeli w najmodniejszych kolorach.

Za kompleksową organizację wizyty 50 Centa w Polsce odpowiada firma FG Poland.

O firmie Media Markt:
Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Przystępna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie przemyślanego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności. Aktualnie sieć posiada 48 marketów w 39 miastach Polski.


O firmie SATURN:
SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 220 marketami w 6 krajach, z czego w Polsce zlokalizowanych jest 21 oraz pierwszy sklep z technologiami mobilnymi Saturn Connect. Markety SATURN oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć jest autoryzowanym sprzedawcą produktów Apple.


O SMS Audio™:
Marka SMS Audio™ (Studio Mastered Sound), oferująca profesjonalne słuchawki i akcesoria, została stworzona po to, by udoskonalać sposób doświadczania muzyki. SMS Audio™ łączy w sobie technologię, funkcjonalność i styl, oferując najwyższą jakość dźwięku, komfort w użytkowaniu i unikatowy design każdego produktu. Od 2 kwietnia br. będzie można kupić 7 modeli słuchawek bezprzewodowych i przewodowych, nausznych i dousznych, wykonanych z najlepszych materiałów i dostępnych w 11 kolorach. Słuchawki SMS Audio™ zostały zaprojektowane dla wszystkich, którzy aktywnie spędzają czas a nieodłącznym składnikami ich życia są muzyka i miejski lifestyle. Gwarantem jakości słuchawek SMS Audio™ jest ich twórca – Curtis „50 Cent” Jackson, doświadczony muzyk i ekspert w sprawach brzmienia i jakości dźwięku, który dąży do najwyższej jakości każdego produktu, powiązanego ze swoim imieniem. Generalnym dystrybutorem słuchawek SMS Audio™ na polskim rynku jest firma FG Poland.


Media SATURN
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )

stat4u PortalPOLSKA.pl