Wiele miast (351)

5 najmodniejszych nadruków, jakie znajdziesz na odzieży patriotycznej

 
Trend na odzież i dodatki z motywami patriotycznymi pretenduje do miana najgłośniejszego i najpopularniejszego spośród wszelkich polskich trendów ostatnich lat.

Ubrania wolnościowe oraz wszelkie tożsamościowe gadżety i akcesoria to bowiem produkt, po który sięga już niemal każdy – kobiety, mężczyźni, młodzież czy osoby starsze.

Reklama
Polskie wolnościowe marki odzieżowe przygotowały również szeroką ofertę dedykowaną dzieciom. Asortyment ich sklepów firmowych robi wrażenie, nie tylko z uwagi na ilość różnorodnych towarów, lecz również ze względu na ich ponadprzeciętną, polską jakość. Patriotyczne ubrania znacznie wyróżniają się na tle elementów garderoby, dostępnych w szerokiej sprzedaży, głównie w sieciówkach, co jeszcze bardziej przyciąga zainteresowanych klientów.
 
Wyjątkowe, niezwykle atrakcyjne i jednocześnie nowoczesne wzornictwo, inspirowane dziejami naszego kraju oraz symbolami narodowymi to kolejny argument, przemawiający za zakupem tego typu odzieży i dodatków. A co znaleźć można na nadrukach? Prezentujemy 5 najmodniejszych nadruków, jakie znaleźć można na odzieży patriotycznej.

Motyw szarżującej husarii – wizerunki husarzy, szarżujących z charakterystycznym dla nich impetem, czy to dumnie prezentujących się na swych wypielęgnowanych, dostojnych koniach, ostatnimi czasy spotkać można niezwykle często.

Być może zaczęto doceniać husarię ze względu na symbolikę, być może z uwagi na wartości, które się z nią kojarzą, a może jest to zwyczajnie kolejna z mód na dane wzornictwo, jednak faktem jest, że husarze pojawiają się tłumnie nie tylko na odzieży, lecz również jako tatuaże.

W sklepach w wolnościowymi ubraniami, dodatkami oraz gadżetami czeka duży wybór elementów z motywem husarii, spośród których każdy z pewnością wybierze coś dla siebie.
   

Motyw orła w koronie – orzeł w koronie to trend, który dotyczy głównie kobiet. Moda na tego typu wzór zapoczątkowana została przez jednego z polskich projektantów i utrzymuje się po dziś dzień. Orzeł spogląda na nas z koszulek patriotycznych, tunik, sukienek, a nawet z bluz – takie warianty oferują bowiem wolnościowe marki odzieżowe.

Sylwetki wybitnych polskich władców – odzież patriotyczna przypomina również najwybitniejszych polskich władców, przedstawiając ich na odważnych, nowatorskich grafikach, prezentujących jednocześnie ich powszechnie znane cechy. Często ujęci jako superbohaterowie, polscy królowie i książęta łypią srogo z bluz oraz koszulek, zwracając uwagę i wywołując zachwyt przechodniów.

Sceny z walk i bitew – niezwykle dopracowane, wywołujące emocje sceny z historycznych walk toczonych na terenie naszego kraju, to istna perełka w asortymencie wolnościowych marek odzieżowych. Nadruki typu Full-Print, a więc na znacznej powierzchni ubrania, umożliwiają projektantom stworzenie swego rodzaju dzieła sztuki.

Symbole narodowe – drobne naszywki, przypinki, skórki bądź metki z symbolami narodowymi to doskonałe rozwiązanie dla kogoś, kto pragnie jedynie delikatnym akcentem zaznaczyć swoją polskość. Tego typu detale świetnie prezentują się na eleganckich koszulach bądź koszulkach polo, doskonale uzupełniając cały wizerunek.

Oczywiście rodzimi producenci odzieży patriotycznej dokładają wszelkich starań, aby wciąż wprowadzać do swej oferty nowe fasony, kroje, kolory i nadruki, warto zatem na bieżąco zaglądać na ich strony internetowe, bądź do sklepów stacjonarnych w całej Polsce.

Publikacja promocyjna 
www.redisbad.pl

 
stat4u PortalPOLSKA.pl