Lublin
18 podmiotów walczy o tytuł Miejsca Inspiracji

Do czwartej edycji Programu Miejsce Inspiracji zgłosiło się w sumie 37 podmiotów z branży HoReCa. 16 z nich pozytywnie przeszło do ostatniego etapu, a 2 kolejne otrzymały "dzikie karty". 

Reklama

W drodze eksperckich wizyt Komisji Programowej, które odbędą się we wszystkich nominowanych podmiotach, wybranych ostatecznie zostanie 10 finalistów którzy oficjalnie zostaną uczestnikami czwartej edycji Programu Miejsce Inspiracji. Kadencja Programu będzie trwała dwa lata – do grudnia 2017 roku.

 

Lista podmiotów zakwalifikowanych do dalszej weryfikacji:

 

Restauracja Mandragora

Restauracja Kardamon

Cafe Trybunalska

Pub Dom Złotnika

16 Stołów

Restauracja Hades Szeroka

Restauracja Magia

Irish Pub u Szewca

Restauracja Tam Gdzie Zawsze

Pub u Fotografa

Kawiarnia Między Słowami

Hotel Alter

Hotel Ilan

Hotel Grodzka 20

Lawendowy Dworek

Apartamenty Browaru Perła / Perłowa Pijalnia Piwa 
 

Reklama________________________________________________________________________________
 

Optima              
Zamów kuriera

Paczki, przesyłki
 

Kurier-Lublin.pl

Bezpłatna dostawa
sklepu spożywczego


tel. 534-787-231

WDomowychCenach.pl

 

 

_______________________________________________________________________________________
 

"dzikie karty" otrzymały:

 

Restauracja Od kuchni

Cafe Mari
 

Współpraca z podmiotami z branży HoReCa stanowi dla nas niezwykle ważną rolę w budowaniu pozytywnych doświadczeń z miastem. – mówi Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin - Miejsca Inspiracji to wysoka jakość usług, wiedza o Lublinie przekazywana przez obsługę, różnorodność smaków i doznań w wyselekcjonowanych restauracjach i kawiarniach, które rozbudzają zmysły oraz wyobraźnię. Stylowe pomieszczenia oraz urokliwe wnętrza hoteli i gastronomii to przede wszystkim gwarancja gościnnego przyjęcia, bliższe poznanie miasta oraz charakterystyczna dla Lublina kameralna atmosfera – dodaje Prezydent.
 

Program zakłada szereg obustronnych korzyści. Uczestnicy Programu Miejsce Inspiracji poza możliwością posługiwania się tytułem mają przekazany do dyspozycji podświetlany kaseton „Miejsce Inspiracji”, stojak oraz stale uzupełniane w nim materiały promocyjne. Miasto organizuje szkolenia dla pracowników wyłonionych podmiotów ale i kontroluje ich ofertę. Prowadzona jest współpraca w zakresie cyklicznych wydarzeń i eventów wpisujących się w klimat i profil działalności danego partnera programu.

stat4u PortalPOLSKA.pl