Wiele miast (25)

18. inwestor w dzierżoniowskiej podstrefie ekonomicznej

To nowy, mocny parter przemysłu samochodowego na polskim rynku obróbki cieplnej. W nowym zakładzie w Dzierżoniowie pracuje już osiemnaście osób. Zatrudnienie wzrośnie o kolejnych czterdzieści.

Reklama
- Cieszę, że dołączyli Państwo do grona przedsiębiorstw, dzięki którym wciąż możemy rozwijać sie gospodarczo. Decyzja o otwarciu zakładu właśnie w Dzierżoniowie, to nie tylko nowe miejsca pracy dla mieszkańców. To także poszerzenie zakresu rodzajów działalności i kolejna uznana marka biznesowa. Życzę powodzenia w realizacji planów biznesowych i bardzo dobrych kontraktów. Zachęcam także, aby w miarę możliwości włączali się Państwo w życie społeczne Dzierżoniowa – mówił podczas uroczystego otwarcia zakładu burmistrz Dzierżoniowa Marek Piorun.
 
Hartownia HAUCK jest dostawcą zapewniającym innowacyjne i wysoce niezawodne usługi w obszarze obróbki cieplnej i oraz powlekania powierzchni. Posiada nowoczesny sprzęt laboratoryjny, piece komorowe do obróbki cieplnej, automatyczne prasy do prostowania wałów i tester pęknięć metodą prądów wirowych. Oferuje wysokie kompetencje w obszarze rozwiązywania problemów i know-how w toku precyzyjnej obróbki cieplnej.   
 
Grupa HAUCK jest częścią niderlandzkiej firmy Aalberts Industries N.V liczącej 12 tys. pracowników na całym świecie i posiadającej w Europie przeszło 70 zakładów jedynie w branży „Industrial Service”.  
 
Źrodło: UM Dzierżoniów
stat4u PortalPOLSKA.pl