Praca szkolenia

Białystok

W dzisiejszych czasach coraz większy problem jest ze znalezieniem pomysłu na biznes. Powodem tego jest dość mocno przesycony rynek, dlatego warto wziąć pod uwagę dziedziny, jakie do tej pory odrzucaliśmy. Z całą pewnością rolnictwo to dział gospodarki jaki dzisiaj nie jest modny i nie jest propagowany. Dlatego jest to świetny pomysł na biznes, z którego każdy z nas może skorzystać.

  Ukraińska spółka Legalna Praca zaczęła działalność we Lwowie, ale szybko rozwija kontakty, bo zapotrzebowanie na usługi pośrednictwa pracy jest ogromne. Ukraina prze ku strukturom europejskim i coraz liczniej Ukraińcy patrzą na zachód Europy, a po drodze jest Polska.   W spółce Legalna Praca zarejestrowanych jest już ponad 400 poszukujących zatrudnienia w Danii, Szwecji, Holandii, także w Polsce. 

 Sieć hurtowni MAKRO Polska rozpoczęła rekrutację na ponad sto nowych stanowisk pracy do nowopowstającego centrum dystrybucji koło Pruszkowa. Obiekt o powierzchni ponad 10 tys. mkw. rozpocznie swoją działalność w drugim kwartale 2017 r.

Założenie własnego biznesu on-line nie jest dzisiaj trudne. Do wyboru mamy pełną gamę możliwości, a spośród nich też takie, które pozwalają na bardzo atrakcyjne zarobki. Jeżeli także myślisz o rozpoczęciu własnej działalności i zastanawiasz się, na czym się skupić, zapraszamy do sprawdzenia naszych 5 pomysłów na biznes internetowy!

Certyfikacja ISO cieszy się dużą popularnością wśród polskich firm, instytucji i organizacji. W tym artykule zostaną opisane krótko normy, które są najczęściej wdrażane w naszym kraju.

Lean management to racjonalne zarządzanie zasobami firmy, oparte na zasadach tak zwanego „szczupłego zarządzania”. Lean to odpowiedź na: wytwarzanie produktów bez zamówienia klienta, bezczynne oczekiwanie na opóźnione dostawy, niepotrzebny transport materiałów, większe niż absolutne minimum zapasy materiałowe, przemieszczanie się ludzi w czasie pracy, bądź błędy pracownicze wymagające korekty.

W większych korporacjach pracodawcy coraz częściej decydują się na to, aby sprawdzać urządzenia swoich pracowników, zwłaszcza smartfony i tablety, które przekazują im z pieniędzy firmowych. Powodem tego jest stała kontrola czynności wykonywanych na rzecz danej marki. To sprawia, że można na bieżąco wykrywać nieprawidłowości. W dobie stosowania specjalnego oprogramowania, zasadne jednak mogłoby wydawać się pytanie: czy nie jest to ingerencja nieetyczna? Obie strony zaś na pewno będą miały swoje argumenty.

Swoją znajomość języka angielskiego warto potwierdzić w niezależnych instytucjach. Wtedy otwiera wiele nowych możliwości, szczególnie za granicą. Gdy twój poziom angielskiego jest bardzo wysoki, warto pomyśleć o zapisaniu się na egzamin CPE, aby uzyskać Certificate of Proficiency in English.

Jesteśmy niemal w środku okresu zimowego, który dla alpinistów (zarówno tych górskich, jak i przemysłowych) jest szczególnie trudnym okresem w roku. Wynika to z faktu, że w zimie występują największe trudności pogodowe i chociaż w górskich terenach nietrudno o wichury czy zamiecie, również latem to jednak zima jest tym okresem, do którego należy się szczególnie przygotować.

1 2 3 4
stat4u PortalPOLSKA.pl