Turystyka

Unia Europejska

The summer in the Variete Theatre in Cracow is promising to be attractive. The offer of the upcoming performances is addressed to all interested people, including both Cracow residents and the foreign tourists visiting the city. The summer repertoire of the Theatre is: `Leggally Blonde` directed by Janusz Józefowicz, the king of the Polish musical stage, `Rewia Variete` directed by Konrad Bikowski and Krzysztof Tyszko and `Broadway Exclusive` directed by Jakub Wocial Polish, musical actor and vocalist. 

Droga Atlantycka w Norwegii została wskazana jako najpiękniejsza trasa na wakacje. Nie był to jednak ranking a efekt matematycznych obliczeń. Powstał bowiem wzór, który umożliwia indywidualne wyszukanie najlepszej dla nas trasy.

Aktualnie "Telefon Bezpieczeństwa" dla turystów jest zintegrowany z polskim systemem informacji turystycznej. Turyści zagraniczni mogą uzyskać potrzebne informacje oraz pomoc w sytuacjach wymagających specjalistycznej porady. Pracownicy obsługujący Contact Center posługują się biegle językiem angielskim, niemieckim i rosyjskim.

Podstawą skutecznej reklamy mającej bezpośrednie przełożenie na dotarcie do szerokich grup społecznych, a tym samym dynamiczny rozwój danej jednostki, zwiększona konkurencyjność na rynku oraz zmaksymalizowanie zysków gwarantuje stworzenie i utrzymanie określonego wizerunku. Budowanie kreacji danej marki, firmy, czy przedsiębiorstwa jest dzisiaj jednym z najważniejszych zadań tworzonych w zakresie szeroko rozumianej komunikacji społecznej.

Każdy, kto po raz pierwszy jedzie do Rzymu, ma przygotowaną żelazną listę miejsc, które chciałby odwiedzić. Zazwyczaj figuruje na niej Forum Romanum, Panteon, Koloseum, Fontanna di Trevi, Watykan, Piazza Navona, Termy Karakalli i Schody Hiszpańskie. Co jednak zrobić, gdy już wszystkie miejsca oblegane przez turystów zobaczymy?

Znany serwis internetowy dla osób w wieku senioralnym Seniorzy24.pl  utworzył nową część serwisu, pod adresem: Seniorzy24.pl/wakacje, której zadaniem jest przedstawienie miejsc przyjaznych seniorom, które warto odwiedzić.   Zainteresowanie seniorów atrakcyjnymi miejscami wypoczynku rośnie, w miarę zmian stylu życia w Polsce. Rośnie świadomość, że dojrzały wiek powinien być czasem aktywności, realizowania zamierzeń i planów życiowych odkładanych nieraz przez wiele lat.  

Majówka w tym roku nie będzie długa, bo 1 maja wypada w niedzielę. Długi weekend trwać będzie zatem od piątkowego popołudnia do wtorku, ale biorąc kolejne trzy dni urlopu można zrobić sobie tygodniową przerwę w pracy. Gdzie wyjechać w tym czasie, żeby nie martwić się o pogodę i jak przygotować się na wyjazd, by nie wydać majątku? Oto nasze propozycje.

W tym roku w maju można cieszyć się aż dwoma długimi weekendami w maju. Drugim długim weekendem w maju możemy cieszyć się dzięki wypadającemu pod koniec miesiąca świętu Bożego Ciała, które w tym roku pokrywa się z Dniem Matki. Ci, którzy zdecydują się na urlop w piątek, będą mogli odpoczywać aż przez cztery dni.

Już wkrótce na hotelowej mapie Polski pojawią się dwa nowe obiekty sieci B&B. Międzynarodowa marka jest już obecna w Warszawie, Toruniu oraz we Wrocławiu, wkrótce do tych miast dołączą kolejne – Łódź i Katowice. Prace na budowach osiągnęły stan zaawansowany. Oba otwarcia zaplanowane są jeszcze w tym roku.

1 2 3
stat4u PortalPOLSKA.pl