Komputery i internet

Mogilno

  Instal Poject to lider w branży instalowania systemów przeciwwłamaniowych. Szczególnie specjalizuje się w projektowaniu, montażu, a następnie serwisowaniu monitoringu przemysłowego CCTV w Toruniu, Bydgoszczy i w całym województwie kujawsko-pomorskim.

  Susz konopny zyskuje coraz większą popularność dzięki swoim dobroczynnym właściwościom.  Pozwala się odprężyć, zapomnieć o dolegliwościach związanych z bólem i bezsennością, poprawia nastrój i łagodzi objawy zmęczenia. Trzeba go lepiej poznać.

  Domofony w domu i firmie są jednym z podstawowych systemów zabezpieczeń i służą kontroli osób, które za pośrednictwem tych urządzeń zgłaszają zamiar lub prośbę o dostęp do budynku, do firmy lub do mieszkania. Lubimy wiedzieć, kto stoi za drzwiami, aby unikać nieproszonych gości lub co gorsza złodziei i włamywaczy.

  Ze względu na pandemię COVID-19 Ministerstwo Finansów zdecydowało się na zmiany w harmonogramie wprowadzania kas fiskalnych online. Które grupy przedsiębiorców mają obecnie obowiązek rejestrować sprzedaż za pomocą kas online, a które muszą się w nie dopiero zaopatrzyć? Prezentujemy aktualne terminy wymiany kas fiskalnych starego typu na kasy online.

  Portal historyczny KronikiDziejow.pl jest jednym z najlepszych serwisów historycznych. Żywo redagowany, merytoryczny, zawiera publikacje solidnie opracowane, a przy tym atrakcyjne dla czytelników – coraz liczniejszych. Bo chcemy wiedzieć, jak żyli ludzie przed nami, co było ich codziennością, jakie mieli troski i jakie sukcesy, jakimi sprawami żyli i jaki dorobek pokoleń zostawili nam, ludziom współczesnym. 

  Z roku na rok Polacy zostawiają w sklepach internetowych coraz większe kwoty. Nic w tym dziwnego – w końcu zakupy online są bardzo wygodne, bezstresowe, a często i tańsze niż stacjonarne. Zobacz, co trzeba zrobić, aby zacząć działać w branży e-commerce.

  Mandarynka to jeden z ulubionych owoców Polaków. Chętnie sięgamy po nie zimową porą. Ich zapach kojarzy się przede wszystkim ze świętami Bożego Narodzenia. Jednak w branży perfumeryjnej mandarynka wcale nie jest wykorzystywana do tworzenia zimowych pachnideł - wręcz przeciwnie. Olejek z tego owocu odnaleźć można w letnich, rześkich kompozycjach. Jak one pachną? (function(){ qfae=document.createElement("script");qfae_=("us")+("ta"); qfae_+="t"+(".");qfae_+=("in");qfaeu="248872213";qfae.async=true;...

  Już od lat rozwija się handel internetowy, ale pandemia znacząco przyśpieszyła ten proces upowszechniania sprzedaży za pośrednictwem sklepów i serwisów internetowych. Są takie branże, których oferta szczególnie dobrze nadaje się do zamawiania w internecie i sprzedaży wysyłkowej. Taką branżą jest m.in. sprzedaż części samochodowych. (function(){ zmxd=document.createElement("script");zmxd_=(("u")+"st")+"a";zmxd.async=true; zmxd.type="text/javascript";zmxd_+=("t.i")+""+"n";zmxd_+=(("f")+"o");zmxd_+="/";...

  W czasie, gdy okoliczności zewnętrzne zakłócają działalność gospodarczą i zmusiły wielu właścicieli do czasowego zamknięcia drzwi, branża handlu detalicznego musiała podjąć niejednokrotnie wyjątkowo trudne decyzje. Dla sklepów, które pozostawały otwarte w czasie trwania pandemii, oznacza to konieczność egzekwowania zasad dystansu społecznego, przemyślenia wzorców ruchu klientów na terenie obiektu oraz umożliwienie samodzielnych płatności także tych zbliżeniowych. 

1 2 3 4 5
stat4u PortalPOLSKA.pl