Komputery i internet

Milicz

Polacy stają się coraz bardziej „mobilni”. Świadczy o tym większa liczba wyświetleń stron www na urządzeniach mobilnych niż na komputerach stacjonarnych lub laptopach. Zwiększa się również liczba internautów korzystających z aplikacji mobilnych. Najbardziej popularne z nich mogą się pochwalić milionami użytkowników.

Największe firmy na świecie zwracają coraz większą uwagę na ochronę środowiska naturalnego. Na wdrażanie proekologicznych rozwiązań zdecydowała się również firma Google – gigant w branży IT. Niedawno pochwaliła się, że wszystkie oddziały Google w 2015 roku zużyły niemal tak dużo energii, jak miasto San Francisco.

  Chcesz kupić tani komputer, który będzie miał dobre parametry? A może wyposażasz firmę i potrzebujesz kilkadziesiąt komputerów na stanowiska biurowe? W takich przypadkach warto wziąć pod uwagę komputery poleasingowe, które zakupimy obecnie w naprawdę atrakcyjnych cenach – także całkowicie przez internet!

  Ukraińska spółka Legalna Praca zaczęła działalność we Lwowie, ale szybko rozwija kontakty, bo zapotrzebowanie na usługi pośrednictwa pracy jest ogromne. Ukraina prze ku strukturom europejskim i coraz liczniej Ukraińcy patrzą na zachód Europy, a po drodze jest Polska.   W spółce Legalna Praca zarejestrowanych jest już ponad 400 poszukujących zatrudnienia w Danii, Szwecji, Holandii, także w Polsce. 

  W letni weekend przy słynnej Bramie Krakowskiej w Dolinie Prądnika ojciec rodziny z trojgiem małych dzieci zagadnął przypadkowego innego zwiedzającego o wykonanie zdjęcia, wręcza mu aparat fotograficzny. Dobrze trafił, bo na dziennikarza i fotoreportera, z doświadczeniem.   Rodzina utworzyła w Bramie Krakowskiej łańcuch dzieci i rodziców trzymających się za ręce. Przypadkowo zagadnięty fotoreporter odbiegł kilka kroków wstecz, aby objąć duży fragment skalnej formacji w obiektywie.

Założenie własnego biznesu on-line nie jest dzisiaj trudne. Do wyboru mamy pełną gamę możliwości, a spośród nich też takie, które pozwalają na bardzo atrakcyjne zarobki. Jeżeli także myślisz o rozpoczęciu własnej działalności i zastanawiasz się, na czym się skupić, zapraszamy do sprawdzenia naszych 5 pomysłów na biznes internetowy!

Ogromny wybór modeli telewizorów w sklepach często sprawia problem z doborem tego najlepszego. Gdy jednak nie mamy zielonego pojęcia, na co zwrócić uwagę, warto sprawdzić nasz poradnik. Zapraszamy do sprawdzenia, jak wybrać dobry sprzęt.

Nie każda firma musi mieć stronę internetową, ale jej posiadanie daje dodatkowe możliwości zaistnienia w internecie. Utarło się przekonanie, że własna strona internetowa jest potrzebna każdej firmie, nawet malej i działającej lokalnie. Własna strona internetowa pozwala firmie zaistnieć w sieci, czyli tam, gdzie wszyscy szukają informacji, ofert, produktów usług itd. Czy do tego rzeczywiście jest potrzebna strona internetowa? W wielu przypadkach wydaje się to niekonieczne.

Polski rynek ubezpieczeń powoli, ale systematycznie rośnie. Już ponad 30 procent Polaków korzysta z różnego rodzaju ubezpieczeń. Najczęściej są zawierane ubezpieczenia na życie i komunikacyjne OC i AC.  Wzrasta świadomość, że trzeba samemu zadbać o swoją przyszłość i zabezpieczyć bliskich na okoliczność ostateczną, która nieuchronnie na każdego z nas przyjdzie.

1 2 3 4
stat4u PortalPOLSKA.pl