Sport

Cieszyn

Wielu z nas podejmując decyzję o rozpoczęciu regularnych ćwiczeń fizycznych biegnie na siłownię lub do klubu fitness, by wykupić karnet. Niektórzy stają też przed dylematem, czy lepiej zapisać się na siłownię czy ćwiczyć w domu. Treningi w domu mogą być tak samo skuteczne jak treningi na profesjonalnej siłowni.

Sklepy z suplementami diety dla sportowców oferują coraz większy wybór naturalnych produktów przeznaczonych dla osób, które chcą zwiększyć swój poziom T-hormonu. Także www.SkladMasy.pl przygotował świąteczną ofertę, którą warto polecić i zachęcać do aktywności fizycznej zamiast gnuśnego przesiadywania przy zbyt suto zastawionym świątecznym stole.    Więcej ruchu, więcej wysiłku, więcej treningów - w ten świąteczny czas...

Wiele osób, które nigdy nie były na rybach ma problemy ze zrozumieniem, dlaczego takie hobby potrafi naprawdę wciągnąć i budzić wiele emocji. W końcu zazwyczaj polega na wielogodzinnym wpatrywaniu się w wodę, co wydaje się dosyć nudne. Nic bardziej mylnego - łowienie ryb może okazać się fascynującą przygodą.

Trener Luiz Felipe Scolari odniósł się do kontrowersyjnego karnego w meczu z Chorwacją, zaznaczając, że decyzja arbitra nie odmieniła losów spotkania.

Od 9 do 11 czerwca, na terenie Śląska odbędzie się międzynarodowy rajd turystyczno-nawigacyjny „Mysłowicka Czwórka”. Na liście zgłoszeń są już załogi z Czech, Węgier, Słowacji, Rumunii oraz Polski.

19 maja, w miejscowości Ostre, w pow. żywieckim odbędą się Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Biegach Górskich. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem oraz wzięcia udziału w sportowej imprezie

W hali sportowej katowickiego oddziału prewencji odbywał się jubileuszowy, X Memoriał im. podkomisarza Tadeusza Bartosika w Piłce Siatkowej. W zawodach rywalizowało 8 drużyn reprezentujących różne środowiska i instytucje. 

Każdy, kto chce przeżyć coś niesamowitego powinien spróbować kitesurfingu. Jeśli z zazdrością podziwiasz śmigających na desce z latawcem kitesurferów to znak, że nie ma na co czekać i czas rozpocząć przygodę z kitem.   Jak zawsze na początku pojawia się szereg pytań. Od czego zacząć? Czy to sport dla mnie? Czy to bezpieczne ?

Reżyser filmowy Marek Koterski w swoim chyba najlepszym filmie pt. „Dzień świra” trochę zażartował na temat zabiegów akupresury, ale wydaje się, że wschodnia medycyna jeszcze oczekuje na europejskich jej odkrywców.    Tymczasem akupunktura to nie tylko nakłuwanie igłami, trochę przerażające, z dopytywaniem się, jak w filmie Koterskiego: - Cziuje? Cziuje? - ale także łagodny, przyjemny, delikatny ucisk w określonych miejscach. 

1 2 3 4
stat4u PortalPOLSKA.pl