Sport

Cieszyn

Wiele osób, które nigdy nie były na rybach ma problemy ze zrozumieniem, dlaczego takie hobby potrafi naprawdę wciągnąć i budzić wiele emocji. W końcu zazwyczaj polega na wielogodzinnym wpatrywaniu się w wodę, co wydaje się dosyć nudne. Nic bardziej mylnego - łowienie ryb może okazać się fascynującą przygodą.

Trener Luiz Felipe Scolari odniósł się do kontrowersyjnego karnego w meczu z Chorwacją, zaznaczając, że decyzja arbitra nie odmieniła losów spotkania.

Od 9 do 11 czerwca, na terenie Śląska odbędzie się międzynarodowy rajd turystyczno-nawigacyjny „Mysłowicka Czwórka”. Na liście zgłoszeń są już załogi z Czech, Węgier, Słowacji, Rumunii oraz Polski.

19 maja, w miejscowości Ostre, w pow. żywieckim odbędą się Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Biegach Górskich. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem oraz wzięcia udziału w sportowej imprezie

W hali sportowej katowickiego oddziału prewencji odbywał się jubileuszowy, X Memoriał im. podkomisarza Tadeusza Bartosika w Piłce Siatkowej. W zawodach rywalizowało 8 drużyn reprezentujących różne środowiska i instytucje. 

Każdy, kto chce przeżyć coś niesamowitego powinien spróbować kitesurfingu. Jeśli z zazdrością podziwiasz śmigających na desce z latawcem kitesurferów to znak, że nie ma na co czekać i czas rozpocząć przygodę z kitem.   Jak zawsze na początku pojawia się szereg pytań. Od czego zacząć? Czy to sport dla mnie? Czy to bezpieczne ?

Reżyser filmowy Marek Koterski w swoim chyba najlepszym filmie pt. „Dzień świra” trochę zażartował na temat zabiegów akupresury, ale wydaje się, że wschodnia medycyna jeszcze oczekuje na europejskich jej odkrywców.    Tymczasem akupunktura to nie tylko nakłuwanie igłami, trochę przerażające, z dopytywaniem się, jak w filmie Koterskiego: - Cziuje? Cziuje? - ale także łagodny, przyjemny, delikatny ucisk w określonych miejscach. 

W ostatnich tygodniach dwukrotnie zwiększyła się sprzedaż odzieży sportowej z nadrukami odblaskowymi FlashUp  www.FlashUp.pl   Wcześniejsze, jesienno-zimowe wieczory skłaniają do stosowania takiej odzieży, dla bezpieczeństwa, nie tylko sportowców, ale także dla wszystkich osób aktywnych fizycznie, biegających i jeżdżących na rowerach w porze wieczornej i w nocy.

Przed nami ostatnie mecze Reprezentacji Polski w 2016 roku. Już w piątek (11.11.), na Stadionie Narodowym w Bukareszcie Polacy rozegrają ostatni w tym roku mecz eliminacyjny do mundialu w Rosji 2018 r. Trzy dni później natomiast na stadionie we Wrocławiu podejmą towarzysko Słowenię. Liczymy na wielkie emocje i wygrane Polaków!  

1 2 3 4
stat4u PortalPOLSKA.pl