Dom i ogród

Cieszyn

    Lubimy tamten styl, XIX-wieczny. Może dlatego, że męczy nas nowoczesne, ale surowe w formie wyposażenie mieszkań, może tęsknimy za przytulnością historycznych wnętrz, zdobnictwem, bo lubimy otaczać się rzeczami pięknymi, zwłaszcza w wyposażeniu naszych mieszkań.

Karnisze są nieodzownym elementem wystroju okien, które mają być przyozdobione takimi elementami jak: firany czy zasłony. To, na czym je powiesimy ma ogromne znaczenie, aby całe wnętrze wyglądało spójnie według danego stylu. Wybrane modele mogą stać się swoistą ozdobą salonu, kuchni czy sypialni.

Od 2014 r. kredyty hipoteczne wymagają od kredytobiorcy wkładu własnego. To oznacza, że zakup mieszkania wymaga oszczędności. W tym roku jest to aż 20% wartości mieszkania. Co zrobić w sytuacji, gdy nie mamy wkładu własnego? Specjaliści z platformy KtoryEkspert.pl zdradzają, jaki jest na to sposób.

We Francji już od mniej więcej 30 lat powtórnie wykorzystywane są elementy budowlane z budynków rozbieranych ze względu na wysoką cenę gruntów. Co 20 – 30 lat demontowane są biurowce w wielkich miastach, a w ich miejsce budowane są kolejne budynki, służące do czasu kolejnej rozbiórki.   W Europie upowszechnia się recykling materiałów budowlanych i elementów wyposażenia. Jedną z firm specjalistycznych, zajmujących się odzyskiwaniem i dystrybucją podłóg technicznych jest polska firma Incomex...

Rozwija się sieć dystrybucji Duo Life, sprzedającej suplementy diety i serię napojów ziołowych, o starannie dobieranym składzie. W ciągu zaledwie trzech lat marka Duo Life stała się wiodącą w swojej branży w Polsce, a także coraz liczniej sprzedawaną w wielu krajach. To fascynujący przykład polskiej marki, która szybko staje się wizytówką polskiej przedsiębiorczości i polskiego sukcesu. 

Marzysz o tym, aby w twoim domu zagościło designerskie oświetlenie? W sklepach czeka na ciebie wiele wyjątkowych propozycji, spośród których na pewno uda ci się wybrać coś w idealnego. Jeśli nie masz jednak żadnego pomysłu, zapraszamy do zapoznania się z naszym krótkim poradnikiem. Razem z nami łatwiej wybierzesz perfekcyjne lampy do swojego domu!

Przy aranżacji wnętrza nie możemy zapominać o wyborze odpowiednich lamp. W sprzedaży można znaleźć szeroką gamę wyjątkowych artykułów oświetleniowych, które pozwalają na wprowadzenie do pomieszczeń kameralnej atmosfery, idealnej do wypoczynku. 

Największe firmy na świecie zwracają coraz większą uwagę na ochronę środowiska naturalnego. Na wdrażanie proekologicznych rozwiązań zdecydowała się również firma Google – gigant w branży IT. Niedawno pochwaliła się, że wszystkie oddziały Google w 2015 roku zużyły niemal tak dużo energii, jak miasto San Francisco.

  Mycie podłogi nie musi być męczące i czasochłonne. Gdy zakupisz dobry mop do podłogi, wtedy zadbanie o jej czystość nie sprawi żadnej trudności. W sklepach znajdziemy wiele różnych modeli mopów. Na co warto się zdecydować?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
stat4u PortalPOLSKA.pl