Zdarzenia policyjne

Z całej Polski

A handgun and a quantity of live ammunition have been recovered after a warrant was executed at a property in Handfield Street, Everton.

Sunday, 3rd February we have arrested one man, one woman and two females for firearms offences following a series of warrants aimed at tackling and disrupting drug dealing in the Walton and Anfield area.

OGŁOSZENIE PRASOWE Podmiot gospodarczy Kondi Website z Goleniowa, własność (do czasu likwidacji) Piotra Więcława z Goleniowa, pochodzącego z Biłgoraja obiecywał klientowi wykonanie programu komputerowego sklepu internetowego spożywczego i w okresie od stycznia do czerwca 2012 roku pobrał od oszukanego klienta łącznie aż 5 tys. zł.

W ciągu jednej doby dwóch nietrzeźwych kierujących doprowadziło do zdarzeń drogowych. Jedna z nich miała miejsce na autostradzie, gdzie pojazdy poruszają się z bardzo dużą prędkością. W tym przypadku kierujący, który miał do domu około 3 km pojechał za daleko o prawie 150 km. Obaj mężczyźni odpowiedzą za przestępstwo z art. 178 a par 1 Kodeksu Karnego.

W ciągu 8 dni na terenie powiatu świebodzińskiego doszło do 16 zdarzeń drogowych. Część z nich miała bardzo niebezpieczny przebieg ponieważ dochodziło do dachowania pojazdów.

W sobotę (6 października) w jednym z zbąszyneckich marketów doszło do kradzieży materiałów promocyjnych w postaci naklejek, które następnie można wymieniać na nagrody w postaci maskotek.

Ustalony i zatrzymany podejrzany o uszkodzenie pojazdów, odzyskany rower, telefon komórkowy oraz perfumy – to efekt pracy i czujności policjantów z ogniwa patrolowo-interwencyjnego ze Świebodzina.

2 października dzięki pracy operacyjnej funkcjonariuszy z pionu kryminalnego zatrzymano mężczyznę, który posiadał przy sobie ponad 12 gram marihuany a dwa tygodnie wcześniej policjanci z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego podczas służby zatrzymali innego mężczyznę, który posiadał przy sobie ponad 16 gram marihuany.

Do patrolu udającego się na interwencję o pilną pomoc zwróciła się roztrzęsiona kobieta, trzymająca na rękach malutkie dziecko, które podczas zabawy uległo wypadkowi. Chłopczyk na nodze miał zakrwawiony prowizoryczny opatrunek. Policjanci odstąpili od realizacji zgłoszenia na które zostali wysłani i przewieźli matkę z dzieckiem do szpitala w Świebodzinie. Na pierwotną interwencję dyżurny skierował inny patrol.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... 53
stat4u PortalPOLSKA.pl