Turystyka

Rybnik

  Zamiast przesiadywać przy zbyt obficie zastawionym świątecznym stole, coraz więcej rodaków wybiera aktywny wypoczynek w Wielkanoc. Ostatnio szczególnie dużym powodzeniem cieszą się zorganizowane wyjazdy autokarowe, z przewodnikiem i ze zwiedzaniem miasta na Jarmarki Wielkanocne do Wiednia i Pragi.

Noclegi w górach, długie spacery trasami z widokiem na złoto-brązowe wzgórza Tatr… Zakopane jesienią jest rzadziej uczęszczane i jeszcze piękniejsze niż w sezonie wiosenno-zimowym. Szykujesz wrześniowy wypad w góry? Dzięki nam poznasz malownicze noclegi w Zakopanem oraz niesamowite atrakcje, które umilą Twoje jesienne wakacje.

O długim i udanym urlopie marzy chyba każdy z nas. Najlepszym sposobem na relaks jest wyjazd do innego miasta, z dala od pracy i codziennych obowiązków. To właśnie gwarantują wczasy nad morzem z basenem. Wystarczy wybrać odpowiedni termin i miejsce pobytu, a po zarezerwowaniu noclegów – spakować walizki i ruszyć w drogę.

  W letni weekend przy słynnej Bramie Krakowskiej w Dolinie Prądnika ojciec rodziny z trojgiem małych dzieci zagadnął przypadkowego innego zwiedzającego o wykonanie zdjęcia, wręcza mu aparat fotograficzny. Dobrze trafił, bo na dziennikarza i fotoreportera, z doświadczeniem.   Rodzina utworzyła w Bramie Krakowskiej łańcuch dzieci i rodziców trzymających się za ręce. Przypadkowo zagadnięty fotoreporter odbiegł kilka kroków wstecz, aby objąć duży fragment skalnej formacji w obiektywie.

Warszawa ma wiele ciekawych atrakcji dla dzieci. Gdy w najbliższym czasie planujecie rodzinny wyjazd do tego właśnie miasta, zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami na spędzenie wolnego czasu!

Parkowanie przy lotnisku wielu z nas kojarzy się ze sporymi wydatkami. Niemniej jednak wcale nie musimy przygotowywać się na bardzo drogą opłatę parkingową. Jeżeli chcesz zdecydować się na dłuższe pozostawienie auta przy porcie lotniczym, czeka na ciebie szeroka gama ofert. Z jakimi wydatkami musimy się liczyć?

Najwięcej z nas zimą spędza wolny czas w domu, ale jest wiele ciekawych propozycji na wypoczynek. Ci, którzy przepadają za szusowaniem po białym puchu, wybierają się w góry, a ci, którzy mają więcej czasu wolnego, często rezerwują dla siebie wycieczki do popularnych krajów w rejonie basenu Morza Śródziemnego, gdzie pogoda dopisuje cały rok. Jeżeli jednak nie planujesz dalekich wyjazdów, ale masz ochotę na relaks, doskonałym pomysłem może być hotel Spa!

Każdy, kto chce przeżyć coś niesamowitego powinien spróbować kitesurfingu. Jeśli z zazdrością podziwiasz śmigających na desce z latawcem kitesurferów to znak, że nie ma na co czekać i czas rozpocząć przygodę z kitem.   Jak zawsze na początku pojawia się szereg pytań. Od czego zacząć? Czy to sport dla mnie? Czy to bezpieczne ?

Najczęściej na wakacje wybieramy się w ciągu lata, gdy pogoda dopisuje także w Polsce. Warto jednak pamiętać o tym, że dobrym pomysłem na wypoczynek będzie również urlop jesienią.  Co więcej, często można wtedy sporo zaoszczędzić!

1 2 3
stat4u PortalPOLSKA.pl